Psichologinė pagalba — išgyvenant sunkius emocinius sukrėtimus padėti užsiimti mėgstama veikla.
Kūrybingumas, gera savijauta, savo vertės pojūtis — skatinant pasitikėjimą savimi prisidėti prie neįgaliųjų komunikabilumo ugdymo, socializacijos ir integracijos į visuomenę.
Socialinė adaptacija — suteikti galimybę jaustis visaverčiu žmogumi tarp žmonių.
Teigiamos emocijos — padėti nugalėti apatiją ir neiniciatyvumą, skatinti aktyvesnę gyvenimišką poziciją.
Per kūrybos procesą padėti suvokti save tokį, koks ???aš“ esu, ir jausti perspektyvą.
Emocinio intelekto lavinimas — siekti, kad negalią turintys žmonės gebėtų tinkamai reikšti savo emocijas, atsižvelgtų į savo galimybes, susiklosčiusias aplinkybes ir padėtį.
Bendravimo įgūdžiai — lavinti bendravimo tradicijas, formuoti kultūrinius įgūdžius.
Asmenybė atsiskleidžia tik veikloje. Žmonės veikdami naudojasi tokiomis pačiomis žiniomis, įgūdžiais, tais pačiais arba panašiais tos pačios paskirties daiktais ar įrenginiais, tačiau laimėjimai būna nevienodi.
Menas - kaip viena seniausių žmogaus kūrybinės, emocinės, jausmų ir minčių saviraiškos priemonių, leidžia atskleisti suvokiamą ir nesuvokiamą žmogaus vidinę ir išorinę realybę. Šiuo požiūriu, menas tampa labai dėkinga erdve psichoterapiniams tikslams įgyvendinti.
Visos meno priemonės (rašymas, tapymas, skulptūra ir t.t.) yra labai tinkamos ieškant būdų išreikšti save. Saviraiška - viena svarbiausių mūsų žmogiškosios esmės paieškos ir atsiskleidimo prielaida, priemonė ir sąlyga. Turinčiam psichologinių problemų ar sergančiajam psichine liga žmogui saviraiškos galimybė dažnai yra ribota arba visai blokuota. Daug psichologinių problemų pasireiškia nesugebėjimu realiai matyti save ir kitus, negalėjimu realiai pajusti savo galimybes, nesugebėjimu išreikšti savo norus, nemokėjimu užmegzti artimus kontaktus. Visas šias psichines negalias dažnai "saugo" psichologiniai gynybos mechanizmai, kurių per didelio veikimo pasekmė - didelė siena, sukelianti gynybiško žmogaus konfliktą su jį supančiais aplinkiniais žmonėmis, sukelianti slegiantį izoliacijos, susvetimėjimo jausmą, nors giliai viduje žmogus trokšta ir tikisi artimų, šiltų ir suprantančių santykių.
Meno terapija leidžia sukurti saugesnį kontaktą, padeda įveikti gynybines sienas, koreguoti pasipriešinimo mechanizmus. Meno terapijos priemonės tampa vienu iš terapinių instrumentų, leidžiančių išreikšti save ir savo išgyvenimus, pranešti ir išgirsti iš kitų apie juos ne tik tiesioginėje, bet...
Šį darbą sudaro 1962 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!