1. Įstaigos aprašymas.
Klubas veikia nuo 1998 m.. 2001 m. gruodžio 30 d. pradėjo veikti kaip nevyriausybinė organizacija. Veiklos kryptys: kultūrinė, švietėjiška, vaikų užimtumas, projektai, prevencinė. Vaikams yra suteikiama galimybių keliauti, taip pat jiems organizuojamos stovyklos. Per visus mokslo metus, po pamokų, jie yra laukiami po šiltu klubo stogu. Į šį klubą susirenka pagalbos ieškantys vaikai, kuriems padedama atsitiesti, surasti teisingą gyvenimo kelią. Jie yra mokomi įvairių higienos, bendravimo įgūdžių. Klubas bendradarbiauja su kitomis įstaigomis respublikiniu mastu, todėl vaikai gali dalyvauti įvairiuose konkursuose ir ne tik Šiaulių mieste, bet ir kituose miestuose. Vaikų klubas taip pat bendradarbiauja su Vaiko teisių apsauga, yra Šiaulių nevyriausybinių organizacijų konfederacijoje, „apskritojo stalo“ nariai, Šiaulių VPK (Vyriausiu Policijos komisariatu, su nepilnamečių reikalų inspekcija), su pataisų inspekcija, ŠPRC (Šiaulių profesinio rengimo centru), jaunųjų technikų centru, su ligonine, PPT, švietimo skyrium.
Taip pat į klubą kiekvieną trečiadienį arba ketvirtadienį (priklauso nuo dienos užimtumo), pas vaikus ateina anglų kalbos mokytoja. Vaikams yra suteikiama galimybė mokytis nemokamai, tačiau šia galimybę būnant mums pasinaudojo vos kelios mergaitės.
Pirmą kartą atėjus į įstaigą pagalvojau: „Kiek čia daug erdvės!”, po dar vieno apsilankymo pakeičiau nuomonę, kadangi vietos klube yra iš tiesų nedaug. Nors iš kitos pusės, daug vietos klube nereikia, nes čia dažniausiai nesusirenka daug vaikų. Per visą praktikos laiką tik kelis kartus buvo susirinkę praktiškai visi.
Klubą atstovauja jo prezidentas, taip pat mums asmeniškai teko susipažinti su dviem darbuotojomis, specialiąja pedagoge ir pedagoge, nors yra dar dvi darbuotojos: socialinė pedagogė ir neformalaus ugdymo koordinatorė. Reikia pridurti, kad pirmąjį kartą nebuvome labai draugiškai sutiktos. Galbūt todėl, kad visur yra nusistovėjusi nuostata apie praktikantus ir niekas nenori jų sutikti išskėstomis rankomis. Aš per daug apie tai negalvojau, kadangi žinojau kokiu tikslu einu į šią įstaigą ir tai bandžiau daryti.
Klubas turi savo tradicijas. Tai - tarptautinis vaikų ir jaunimo klubų festivalis „Mes kiekvienas didelis kaip lašas“ (festivalio apdovanojimus...
Šį darbą sudaro 5729 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!