Šperos

Teologijos įvadas

9.2   (2 atsiliepimai)
Teologijos įvadas 1 puslapis
Teologijos įvadas 2 puslapis
Teologijos įvadas 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Bendrąja prasme tikėti reiškia su pasitikėjimu priimti kito asmens teiginius.Visa ko prasmė yra perteikti,kad Jėzus Kristus kelias tiesa ir gyvenimas.Suvokiant dievo kvietimą ir yra tikėjimas todėl tai įmanoma įtikėjimo dėka,nes teologija metodiškai ir teoriškai nagrinėja tikėjimo turinį. N.testamentas tikėjimą suvokia kaip tam tikrą tiesų priėmimą ir pasikliovimą Jėzumi.Tikėjimas kūrinys atsikleidė po Kristaus prisikėlimo ir šv.dvasios atsiuntimo.Kas Jėzaus prisikėlimo ir kančia įtikėjimo tas priėmė tikėjimą.Apaštalas Paulius koncentruoja tikėjimą kaip naują paklusnumą Dievui.Augustinas tikėjimu laikė du momentus:1)susitikimą su pačiu Dievu.2)priemone įgyti gilesnį pažinimą.Tomas Akvinietis-tikėjimas-tai malonės įkvėptas dalyvavimas Dievo pažinime.Šiuolaikinėje teologijoje tikėjimo klausimas akcentuojasi prie asmeniškumo struktūros.Dievas suasmeninamas.Tikime asmeniu,tai atitinka biblinį mąstymą.Aiškinimas su santykiu”aš””tu”Atsiliepti Dievui reiškia tikėti.Apsireiškimu dievas prabyla į žmogų,kviečia pas save.Tikėti vadinasi pasidaryti klusniam ir prisiekiant dievui kuris mus kviečia.Visa širdimi,visu protu ir valia dievu patikėti reiškia jį garbinti ir patį save jam padovanoti.Paklusti tikėjimui reiškia laisvai priartėti išgirstam žodžiui,nes jo tiesą laiduoja pats dievas.laiduoja tai ko viliamės tikkimės ir rodo tikrovę,kurios nematome.Marija tobuliausias paklusnumo pavyzdys..Ir visiškai patikint savo gyvenimu galima atiduoti vien dievui į žmogų negalima sudėti visa ko tik tikėjimą. Mes tikime į dievą tėvą,sūnų ir šventąją dvasią.Tikėjimu pritariame tam,ką jis apreiškė ir padovanojo.tikėjimas pirmiausia asmeniškas žmogaus ryšys su dievu ir drauge nuo to atskiriamas laisvas pritarimas visai dievo apreikštai tiesai.krikščionims tikėti dievu reiškia neatskiriamai tikėti tą kuriuo jis atsiuntė-sūnumi.negalima jėzumi tikėti be dvasios pagalbos.šv.dvasia žmogui apreiškė kas yra Jėzus.tikėjimas daugiau nei patirtis.tikėjimas yra malonė,dovana.tikėjimas ir žmogaus veiksmas.tikėti įmanoma tik veikiant šv.dvasios pagalba.Mes tikime dėl dievo kuris apreiškia ir negali nei pats klysti nei mūsų suklaidinti.mūsų protas toms paraiškoms neprieštarauja.Žmogiškumas remiasi tikėjimu.Tikėjimas ir mokslas neprieštarauja vienas kitam:tikri mokslininkai pripažįsta ir tikėjimą.Žmogus laisvai apsisprendžia tikėti.tas tikėjimas ragina atsiverti.Jėzus liudija tiesą ir jėgą niekuo nepriverčia.Tikėjimas amžino gyvenimo pradžia.Tikėjimo keliu mes ne vieni žengiame.tačiau tikėjimas ne izoliuotas aktas.Tikėjimą gauname iš kitų ir esame įpareigoti tai kitiems perduoti.Bendras tikėjimas tada-kai bendra kalba.Mes tikime...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2287 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (2287 ž.)
Darbo duomenys
  • Krikščionybės špera
  • 3 psl., (2287 ž.)
  • Word failas 57 KB
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt