Tyrimai

Tarpusavio santykių sociometrinis tyrimas

9.2   (3 atsiliepimai)
Tarpusavio santykių sociometrinis tyrimas 1 puslapis
Tarpusavio santykių sociometrinis tyrimas 2 puslapis
Tarpusavio santykių sociometrinis tyrimas 3 puslapis
Tarpusavio santykių sociometrinis tyrimas 4 puslapis
Tarpusavio santykių sociometrinis tyrimas 5 puslapis
Tarpusavio santykių sociometrinis tyrimas 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šio tyrimo tikslas buvo nustatyti grupė tarpusavio santykius, išsiaiškinti, kas klasėje yra lyderiai, mėgstamieji, priimtieji, izoliuotieji, atstumtieji. Nustačius grupės lyderius galima į juos orientuotis siekiant vienaip ar kitaip paveikti grupės narius. Kita situacija su grupės izoliuotaisiais ir atstumtaisiais. Tai rodo, kad šis asmuo (asmenys) nesilaiko bendrų grupės normų, tikslų, elgesio standartų. Atstumtasis asmuo dažnai atmeta grupės nuomonę bei daromą jam įtaką.
Sociometriniam tyrimui buvo pasirinkta Telšių Žemaitės gimnazijos 2a gimnazijos klasės mokiniai. Šią grupę sudaro 23 mokiniai, iš kurių 8 vaikinai ir 15 merginų. Šios klasės mokiniai, pasak gimnazijos direktoriaus pavaduotojos ir klasės auklėtojos, yra pažangūs, labai aktyvūs mokyklos gyvenime, draugiški. Tyriamųjų amžius 16 – 17 metų.
Grupės sąrašas pateikiamas priedų dalyje.
1.Įsivaizduokite, kad Jums reikia ruoštis dvyliktos klasės egzaminams. Ką iš savo klasės draugų pasirinktumėte? Nurodykite jo/ jos vardą, pavardę.
2.Įsivaizduokite, kad Jums reikia ruoštis dvyliktos klasės egzaminams. Su kuo iš savo klasės draugų nenorėtumėte mokytis? Nurodykite jo/jos vardą, pavardę.
Pasirinkau limituotą pasirinkimų atvejį, nes prie kiekvieno klausimo reikėjo nurodyti vieno klasės draugo pavardę. Mano nuomone, mokiniai šiam darbui atlikti pasirenka žmogų ne tik dėl to, kad jis gerai mokosi, bet ir dėl to, kad jie šiuo žmogum pasitiki labiausiai.
Orientavausi į teigiamus ir neigiamus pasirinkimus todėl, kad manau, jog klasėje yra tokių žmonių, su kuriais vieni žmonės yra linkę dirbti kartu ir tokių, su kuriais neįmanoma dirbti dėl vienokios ar kitokios priežasties.
Tyrimo eiga
Atėjus į mokyklą susiradau mokyklos direktoriaus pavaduotoją. Jai pasakiau, kad esu Laima Šarpnickytė iš Klaipėdos universiteto, studijuoju psichologiją, esu I – ame kurse. Mano susitikimas su direktoriaus pavaduotoja vyko ketvirtadienį. Ji man leido atlikti tyrimą su kontroline grupe, kuri buvo 2b gimnazijos klasė. Šioje klasėje 7 mokiniams padaviau anketas su klausimais. Jiems klausimų dėl anketos neiškilo. Šių mokinių amžius 16 – 17 metų.
Atėjau į mokyklą kitą dieną ir vėl nuėjau pas direktoriaus pavaduotoją. Mes kartu palaukėm, kol ateis etikos mokytoja, kadangi aš...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 780 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (780 ž.)
Darbo duomenys
  • Socialinės psichologijos tyrimas
  • 6 psl., (780 ž.)
  • Word failas 45 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį tyrimą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt