Konspektai

Skaitmeninių signalų apdorojimo teorija

9.2   (3 atsiliepimai)
Skaitmeninių signalų apdorojimo teorija 1 puslapis
Skaitmeninių signalų apdorojimo teorija 2 puslapis
Skaitmeninių signalų apdorojimo teorija 3 puslapis
Skaitmeninių signalų apdorojimo teorija 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Laiko sritis l .Koks yra signalo apibrėžimas? sign. yra fiz. dydis, kuris kinta erdvėje, laike arba priklauso nuo bet kokio nepriklausomo kintamojo(kintamųjų). 2.Kam lygios diskretinio laiko signalo reikšmės tarp gretimų atskaitymų? niekam. 3.Koks yra diskretinio laiko signalo apibrėžimas? apibrėžti tiktai diskretinio laiko reikšmėmis. 4.Koks yra skaitmeninio signalo apibrėžimas? diskretinio laiko sign., turintis diskretinių reikšmių aibę. 5.Kuo skiriasi daugiakanalis signalas nuo daugiamačio signalo? – daugiakanal. sign generuojami daugelio šaltinių ir atvaizduojami vektoriumi, o daugiamačiai sign. atvaizduojami kaip M nepriklausomų kintamųjų funkcijomis. 6.Kokiais vienetais yra matuojamas diskretinio laiko signalo santykinis dažnis? [f] = periodai/imčiai. 7.Kokiais vienetais yra matuojamas diskretinio laiko signalo kampinis dažnis? [] = rad./imčiai. 8.Koks turi būti diskretinio laiko sinusoidės dažnis, kad ši sinusoidė būtų periodinė? – f = ½. 9.Kokią sąlygą turi tenkinti diskretinio laiko signalas, kad jis būtų periodinis? – f = k/N. 10.Kas tai yra periodinio signalo pagrindinis periodas? – x(n+N), N>0. 11.Kokios diskretinio laiko sinusoidės yra identiškos? – kurios atskirtos dažniu 2. 12.Kokią diskretinio laiko sinusoidę vadiname pirmine ir kokią antrine? – sinusoidę su dažniu vad. pirmine, o sinusodę su dažniu vad. antrine sinusoidei . 13.Koks dažnių diapazonas yra vadinamas pagrindiniu diapazonu? - 14.Kaip yra surištas diskretinio laiko signalo dažnis su analoginio signalo dažniu diskretizuojant signalą? 15.Ką tvirtina diskretizavimo teorema? jei didžiausiais dažnis, esantis analoginiame signale xa(t),yra Fmax.=B ir signalas yra diskretizuotas greičiu Fd>2Fmax.2B, tada xa(t) gali būti tiksliai atstatytas iš jo imčių reikšmių naudojant interpoliacijos funkciją : 16.Kokia yra dažnių persiklojimo (aliasing) reiškinio esmė? kad po diskretizavimo visos analoginio signalo dažnio komponenetės bus atskiriamos. 17.Kokia yra vienetinio nuožulnumo signalo matematinė išraiška? – ur(n). 18.Koks yra energijos signalo apibrėžimas? sign. x(n), kai E yra baigtinė (0

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3616 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (3616 ž.)
Darbo duomenys
  • Elektronikos konspektas
  • 4 psl., (3616 ž.)
  • Word failas 451 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt