Tyrimai

Psichologinis tyrimas

9.6   (3 atsiliepimai)
Psichologinis tyrimas 1 puslapis
Psichologinis tyrimas 2 puslapis
Psichologinis tyrimas 3 puslapis
Psichologinis tyrimas 4 puslapis
Psichologinis tyrimas 5 puslapis
Psichologinis tyrimas 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Tyrimo tikslas: gauti duomenų apie žmogaus jautrumą, asmenybės pažeidžiamumą, jo emocijas, intelektą, asmenybės sąveiką su aplinka.
Priemonės: popieriaus lapai, pieštukai, trintukai.
Tyrimo eiga: tyrimui atlikti abiems tiriamiesiems buvo pateikti trintukai, pieštukai ir 8 popieriaus lapai (A4 formato). Tiriamieji buvo paprašyti pirmame lape užrašyti datą ir duomenis apie save, antrame lape turėjo nupiešti žmogų, trečiame – medį ir ketvirtame – namą. Tiriamiesiems buvo leidžiama piešti visiškai laisvai, kaip jie patys norėjo.
Tyrimas truko valandą laiko, abu tiriamieji pirmiausia piešė žmogų, po to medį ir galiausiai namą. Kai piešiniai buvo nupiešti, tai buvo klausiama ką tiriamasis nupiešė. Pradėjau nuo žmogaus: į ką jis panašus, ką primena, ką jis veikia, kokia jo nuotaika. Analizuodama medžio piešinį, klausiau koks tai medis, koks oras? Kalbant apie namą, domėjausi koks tai namas, ar jis primena tikrą namą ir ar tiriamasis norėtų jame gyventi? Po tyrimo buvo interpretuojami formos ir turinio rodikliai, pagal kuriuos buvo galima nustatyti tiriamųjų santykius su šeima, aplinka, taip pat tam tikrus asmenybės bruožus.
Tyrimo rezultatai.
Tiriamoji visus piešinius piešė atkakliai, taip parodydama savo energingumą. Taip pat tiriamoji įvardino, kad žmogaus piešinyje ji piešė savo geriausią draugę, kuri stovi prie mokyklos ir laukia tiriamosios. Tiriamoji paaiškino, kad ji su drauge kiekvieną rytą susitinka prie mokyklos durų ir kartu eina į pamokas. Medžio piešinį ji įvardino, kad tai yra klevas ir, kad yra saulėta diena. Paprašyta įvardinti kodėl tiriamoji nupiešė tokį namą, ji paaiškino, kad tai yra įsivaizduojmas namas iš pasakos, kurias jai sekdavo močiutė. Agnė sakė, kad tame name gyvena ragana ir, kad ji tokiame name nenorėtų gyventi. Piešiant žmogų tiriamoji paryškino linijas, nevienodai jas spausdama. Iš tokio spaudimo galima manyti, kad yra jaučiamas pavojus, nesaugumas, net ir agresyvumas. Linijos spaudžiamos nevienodai. Taip pat piešinys buvo štrichuojamas, ir visi štrichai yra trumpi, daugiausia vertikalūs. Tai galima manyti, kad tiriamoji pasižymi impulsyviu, ryžtingu, užsispyrusiu elgesiu. Tiriamoji nr.1 žmogų piešė...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1794 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1794 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos tyrimas
  • 6 psl., (1794 ž.)
  • Word failas 53 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį tyrimą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt