Tyrimai

Savivertės tyrimas namų darbas

9.6   (3 atsiliepimai)
Savivertės tyrimas namų darbas 1 puslapis
Savivertės tyrimas namų darbas 2 puslapis
Savivertės tyrimas namų darbas 3 puslapis
Savivertės tyrimas namų darbas 4 puslapis
Savivertės tyrimas namų darbas 5 puslapis
Savivertės tyrimas namų darbas 6 puslapis
Savivertės tyrimas namų darbas 7 puslapis
Savivertės tyrimas namų darbas 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kitų vertinimai dažnai smulkmeniškai stebimi ir perdėtai sureikšminami.“ (Psichologijos atlasas I tomas, 2001m, 215ps).
Kai kurie psichologai, kalbėdama apie savigarbos šaknis, žmogų lygina su medžiu, kuris turi šaknis, kamieną, šakas, lapus, žiedus ir vaisius. Anot jos, savo vertės pajautimas vystosi maitinančios aplinkos dėka. Peno šaltinis yra dirva, kurioje auga medis. Žmogaus maitinančioji dirva yra tėvai, kurie liečia vaiką nuo pat gimimo. „ Jų meilės ir pripažinimo apraiškos, žodžiais ir be žodžių rodoma parama, pritarimas, meilė, švelnumas- visa tai tau augant padėjo suprasti, kad esi reikalingas jų gyvenime, kad esi nepaprastas, nuostabus ir geras būtent toks koks esi. Svarbiausia,
ką iš jų sužinojai – neprivalai gyventi tam, kad pateisintum kokias viltis; gana to, kad esi. Neprivalai tapti kažkuo kitu.“ ( Porat, 1991m, 7ps.)
Kai kurie psichologai teigia, jog jaunuoliai išgyvena slegiančią vienatvę, kai jaučia, kad jų neįvertina, nepriima bendraamžiai, artimieji, palieka draugai. „ Tai paprastai išreiškiama nusiskundimais, jog „ niekas manęs iš tikrųjų nesupranta“, „esu ne toks kaip visi“, „ esu niekam nereikalingas“, „ neturiu tikrų draugų“, „ nesusilaukiu kitų dėmesio ir pripažinimo“. Jis kaltina dėl to aplinkybes, kitus žmones ar save patį. Vienišas jaunuolis išgyvena nereikalingumo, menkavertiškumo, gailesčio sau, nevilties jausmus, laiko save per daug droviu. Yra nepatenkintas savimi dėl to, kad jaučiasi nuolat paskendęs savyje, nejaučia niekam didesnio prieraišumo, sunkiai užmezga pažintis, vangiai bendrauja. Šitokia savijauta iš tikrųjų apsunkina bendravimą, daro individą uždarą, nedraugišką ir pasyvų, o tai savo ruožtu dar labiau stiprina vienišumą. Blogiausia, kad vienišumas ir uždarumas skatina svetimumą, priešiškumą ir neapykantą“.( Kuzmickas, 2001m,116ps.)
Pasak psichologų, sėkmė ir dideli pasiekimai dar nerodo, kad žmogus turi aukštą savigarbą. Žema savigarba paprasčiausiai reiškia, kad žmogaus sprendimai apie save yra neigiami, jis įsitikinęs, kad yra niekam tikęs, netobulas, nevertas meilės. Visa tai lydi priklausomybė nuo kitų žmonių nuomonės. „ Žmonės, kuriems trūksta savigarbos – tai žmonės, perdavę teisę spręsti išoriniam pasauliui, „ kitiems“, todėl...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2006 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (2006 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos tyrimas
  • 8 psl., (2006 ž.)
  • Word failas 85 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį tyrimą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt