Referatai

Savivertės tyrimas

9.0   (3 atsiliepimai)
Savivertės tyrimas 1 puslapis
Savivertės tyrimas 2 puslapis
Savivertės tyrimas 3 puslapis
Savivertės tyrimas 4 puslapis
Savivertės tyrimas 5 puslapis
Savivertės tyrimas 6 puslapis
Savivertės tyrimas 7 puslapis
Savivertės tyrimas 8 puslapis
Savivertės tyrimas 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

LITERATŪRA ................................................................................................................................... 9
Įžanga
„Jei nori ką nors reikšti žmonėms, per daug nenusipigink, o vertink save tiek, kiek manaisi esąs vertas.“(3)
Daugelis žmonių laiko kitus vertesniais ir geresniais už save.(3) Mes žavimės kitais ir juos vertiname,o savo asmenybę dažnai sumenkiname, nes neišmokome savimi rūpintis ir vertinti savo savybes.(3) Per mažai savimi pasitikime, o kartais ir nežinome savo galimybių, tai dažnai trukdo sėkmingai gyventi.
Aš vaizdo psichologijoje labai svarbus vertinimo aspektas.(7) Savosios vertės jausmas, arba savęs vertinimas- tai savęs paties, savo galimybių, savybių ir vietos tarp kitų žmonių vertinimas.(1) Savivertė žmogui itin reikšminga savo asmenybei kaip vientisam ir pastoviam reiškiniui suvokti, net apie 90 % Aš vaizdo tyrimų skiriama savivertei.(7) Savosios vertės suvokimas yra nepaprastai svarbi asmenybės charakteristika, jo lygis reguliuoja mūsų elgesį įvairiausiose gyvenimo srityse, stipriai veikia mūsų tarpasmeninius santykius, veiklos tikslų ir krypčių pasirinkimą bei jos efektyvumą, apsisprendimą krizinėse situacijose ir t.t. Nuo bendro asmenybės požiūrio į save labai priklauso sėkminga jos raida. Jau nuo pat vaikystės mūsų požiūris į save, savęs suvokimas daugeliu atveju nulemia mušu elgesį bei sėkmę ateityje, kad vaikas jaustųsi laimingas, sugebėtų geriau prisitaikyti, įveikti sunkumus, jo Aš vaizdas turi būti teigiamas, jei savivertė neigiama, vaikas linkęs visur matyti kliūtis.(7) Savęs vertinimo paieška – tai viena stipriausių paskatų paauglio ir suaugusiojo gyvenime.
Savivertė iš esmės susijusi su 3 vertinimo procesais(6):
1. savivoka, kuri apima viską, kam įsipareigojame, todėl yra savęs vertinimo pagrindas;
2. savigarba lemia mūsų pačių savikritiką, taip pat pačių pasirinktu mastu;
3. kitų vertinimai rodo, kaip mums sekasi.
Savosios vertės jausmą galima išskaidyti į dvi dalis: savigarbą (savigarba- tai pagarbos pačiam sau, pasitikėjimo savimi jausmas.(1)) ir simpatiją sau (simpatija sau- tai daugiau jausmai ir emocijos savo paties atžvilgiu). Šis jausmas asmenybei yra naudingas, mat geras savęs vertinimas padeda atkakliau atlikti užduotis, žmonės, kurie gerai save vertina, rečiau skundžiasi sveikatos sutrikimais, labiau yra motyvuoti, daugiau pasiekia įvairiose srityse, sėkmingiau geba prisitaikyti, ne taip...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1796 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (1796 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos referatas
  • 9 psl., (1796 ž.)
  • Word failas 106 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt