Namų darbai

Psichologijos darbas apie refleksiją

10   (1 atsiliepimai)
Psichologijos darbas apie refleksiją 1 puslapis
Psichologijos darbas apie refleksiją 2 puslapis
Psichologijos darbas apie refleksiją 3 puslapis
Psichologijos darbas apie refleksiją 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Psichologija – mokslas, tiriantis psichinius reiškinius, jų kilmę, raidą, reiškimosi formas ir mechanizmus.
Žodis “psichologija” kilęs iš graikų kalbos, kur “psyche” reiškia “siela”, o “logos” – “mokymas” arba “mokslas”. Terminas “psichologija” pradėtas vartoti XVI a., vadinant taip vieną iš filosofijos šakų, o paplito paskelbus K. Volfo “Empirinę psichologiją” (1732) ir “Racionalistinę psichologiją” (1734).
Psichologijos objektas kito priklausomai nuo psichinių reiškinių prigimties sampratos kitimo (psichika, sąmonė, pasąmonė).
Kaip savarankiškas mokslas psichologija susiklostė XIX a. pabaigoje, kada vokiečių mokslininkas psichologas Vilhelmas Vuntas (Wilhelm Wundt) atliko pirmuosius eksperimentinius psichikos reiškinių tyrimus, įkūręs Leipcige pirmąją psichologinių tyrimų laboratoriją. Čia pradėjo savo mokslinę karjerą tokie žymūs psichologijos mokslo atstovai kaip S. Hall – Amerikos psichologijos asociacijos įkūrėjas; Dž. Ketelas (J.M. Cattel) – individualių skirtumų psichologijos pradininkas ir H. Miunsterbergas (H. Munsterberg) – taikomosios psichologijos pradininkas.
• kontrolės – tai procesas, užtikrinantis, kad reali veikla atitiktų planuojamą.
Taigi, kokį sąryšį verslo vadyba turi su psichologija? Kaip ir daugelis dalykų, taip ir verslo vadyba yra neatsiejama dalis su psichologija. Kur tik dėsi žingsnį, ten viskas persipina su ja. Vienas iš svarbiausių verslo vadybos aspektų yra bedravimas su žmonėmis. Žmogus iš prigimties yra sociali būtybė. Ką tik gimusiam kūdikiui jau reikia ne tik maisto, šilumos, bet ir aplinkinių dėmesio bei meilės. Sėkmingas bendravimas yra svarbi visaverčio gyvenimo dalis, teigiamų emocijų šaltinis. Gebėjimas bendrauti žymia dalimi lemia sėkmę daugelyje profesinės veiklos sričių. Dažnai jis vertinamas ne mažiau nei dalykinės žinios ir profesiniai įgūdžiai. Kiekvienas norime malonaus, sklandaus bendravimo, savitarpio supratimo su kitu asmeniu, tačiau visi žmonės yra skirtingi, nes kiekvienas turi jam būdingus charakterio bruožus. Norint tinkamai bendrauti su kiekvienu asmeniu, turime labiau įsigilinti, kokie charakterio bruožai yra būdingi, būtent, jam ir kaip tinkamai reikia kalbėtis su juo, kad nesukeltum tam asmeniui neigiamų emocijų: pykčio, irzlumo, nepasitikėjimo. Tam, kad galėtume tinkamai suvokti žmogaus vidų, reikia pasitelkti bendravimo psichologija. Svarbiausi tarpasmeninio bendravimo aspektai - tai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 779 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (779 ž.)
Darbo duomenys
  • Psichologijos namų darbas
  • 4 psl., (779 ž.)
  • Word failas 35 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt