Referatai

Organizacijos ir organizacijų kultūra

9.8   (2 atsiliepimai)
Organizacijos ir organizacijų kultūra 1 puslapis
Organizacijos ir organizacijų kultūra 2 puslapis
Organizacijos ir organizacijų kultūra 3 puslapis
Organizacijos ir organizacijų kultūra 4 puslapis
Organizacijos ir organizacijų kultūra 5 puslapis
Organizacijos ir organizacijų kultūra 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Organizacija – hierarchinė žmonių grupė, kurios veikla koordinuojama siekiant užsibrėžto tikslo. Organizacijos nariai turi turėti bendrą tikslą, dirbti reikiama kryptimi, kad įgyvendintų užsibrėžtus uždavinius.
Organizacija kaip ir žmogus turi savo išskirtinių bruožų. Skirtingos organizacijos gali užsiimti ta pačia veikla, veikti toje pačioje išorinėje aplinkoje, turėti tuos pačius struktūrinius elementus, bet būti skirtingos ir unikalios. Visa tai sąlygoja organizacijos kultūros ypatumai, nes kultūra apima visa tai, kas glaudžiai siejasi su organizacija, pradedant nuo darbuotojų tarpusavio santykių, sukuriamos darbo aplinkos, darbuotojų aprangos ir, žinoma, bendravimo su klientais.
Šio darbo tikslas - argumentuoti organizacijos kultūros svarbą, aptarti nuo ko priklauso organizacijos kultūra, kaip ji susiformuoja, kokias funkcijas ji atlieka, kuo organizacijos kultūra ir jos klimatas naudingas, aptarti kultūros tipus.
Kas tai yra kultūra? – Tai susibūrusių į bendruomenę žmonių gyvenimo būdas. Kultūra negali egzistuoti be visuomenės ir civilizacijos taip kaip ir šios - be kultūros. Visuomenė apibrėžiama, kaip visų santykių, egzistuojančių konkrečioje teritorijoje, socialinė visuma.
Organizacijos kultūra pirmiausiai atspindi vidinę organizacijos aplinką.
Kiekviena organizacija yra savita, nepakartojama. Juk organizacijos gali užsiimti ta pačia veikla, veikti toje pačioje išorinėje aplinkoje, turėti tuos pačius struktūrinius elementus, bet būti skirtingos ir unikalios. Visa tai sąlygoja organizacijos kultūros ypatumai. Nes kultūra apima visa tai, kas glaudžiai siejasi su organizacija, pradedant nuo darbuotojų tarpusavio santykių, sukuriamos darbo aplinkos, darbuotojų aprangos ir, žinoma, bendravimo su klientais.
Aptarus organizacijos kultūrą, galima teigti, jog ji atspindi, kokį santykio su aplinka būdą organizacija pasirinko, taip pat veikia tarpusavio santykius organizacijos viduje, jos finansinius rezultatus. Organizacijos kultūra įtakoja jos sėkmę, vadinasi, ir jos pasirinktą veiklos strategiją.
Organizacijų kultūra būna labai skirtinga. Kartu skirsis ir galutiniai veiklos rezultatai. Organizacija, neturinti savo suformuotos kultūros arba turinti sunkiai išreiškiamą kultūrą, neturi ir savo veiklos stiliaus. Tuo tarpu susiformavusios kultūros organizacija turi ir ryškų veiklos stilių, neatpažįstamą ir tarp kitų, pasižymi visiems jos nariams suprantamomis elgesio normomis.
Informacijos visuomenėje kintant vartotojų poreikiams ir organizacijų struktūrai,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1967 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1967 ž.)
Darbo duomenys
  • Vadybos referatas
  • 6 psl., (1967 ž.)
  • Word failas 69 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt