Namų darbai

Kūno kultūros pamoka pradinėse klasėse

10   (1 atsiliepimai)
Kūno kultūros pamoka pradinėse klasėse 1 puslapis
Kūno kultūros pamoka pradinėse klasėse 2 puslapis
Kūno kultūros pamoka pradinėse klasėse 3 puslapis
Kūno kultūros pamoka pradinėse klasėse 4 puslapis
Kūno kultūros pamoka pradinėse klasėse 5 puslapis
Kūno kultūros pamoka pradinėse klasėse 6 puslapis
Kūno kultūros pamoka pradinėse klasėse 7 puslapis
Kūno kultūros pamoka pradinėse klasėse 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Mokinių sveikata priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau vienas iš svarbiausių sveikatos ugdymo komponentų yra kūno kultūros pamokos. Kūno kultūros paskirtis mokykloje – ugdyti ir praturtinti mokinių judėjimą, panaudojant žaidimus, derinant psichosomatinę brandą ir interesus, vystyti koordinacinius gebėjimus, tenkinti judėjimo poreikį, stiprinti adaptacinius gebėjimus ne tik fizinėje, bet ir realioje aplinkoje. Kūno kultūra ir sportas savo ypatumais gali papildyti ugdymo procesą, kurio tikslas – pilnutinė asmenybė su teigiamu požiūriu į gyvenimą, kur sveikata yra ypatingai svarbi vertybė (Ivaškienė, 2002).
Kūno kultūros pamokos – tai linksmas, kupinas nuotykių žaidimas, atveriantis galimybę patirti išlavinto, sveiko ir stipraus organizmo, kūno ir judesių grožio keliamą džiaugsmą, kuriantis prielaidas asmens saviraiškai ir savirealizacijai, teikiantis laimės, mokantis gyventi. Pirmasis susitikimas su kūno kultūra mokykloje turi palikti neišdildomą įspūdį vaikų sąmonėje – jie pasijunta pradėję nuostabų nuotykį, kuris, esant ryžtui ir sėkmei, gali tęstis visą gyvenimą.
Kūno kultūros mokytojų pagalba kūno kultūros pamokose jau jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikai įgyja daug žinių apie mankštinimąsi, grūdinimąsi, dienos režimą. Sustiprėja fiziškai, suvokia, kokią didelę įtaką kūno kultūra turi kiekvieno žmogaus gyvenime. Vaikai mokosi greitai bėgti, slidinėti, šokti, čiuožti, laipioti ir ropoti. Kūno kultūros pamokų metu judriuosius žaidimus vaikai žaidžia kiekvieną pamoką. Taip tobulina išmoktus judesius, mokosi naujų. Fiziniai pratimai, šokių elementai suteikia daug džiaugsmo, padeda įgyti gražią ir taisyklingą laikyseną.
Kūno kultūros ir sveikatos samprata
Kūno kultūra – svarbi asmens ir visuomenės bendrosios kultūros dalis – žmogaus įgimto kūno branda, tobulumas ir galių lygis, atitinkantis asmenybės raidos nuostatas, dvasinius poreikius, kultūros normas. Ji atveria galimybę patirti išlavinto, stipraus ir sveiko organizmo, kūno, jo judesių grožio keliamą džiaugsmą, kuria asmens saviraiskos prielaidas. Tai žmogaus fizinė ir dvasinė branda, jos raidos vyksmas ir rezultatas. Kūno stiprybė, sveikata kartu su dvasia yra didžiulis žmogaus turtas, svarbi sąlyga ugdyti vaikus demokratinei visuomenei kaip savarankiškus, veiklius, laisvus, kūribingus, galinčius mokytis, tobulintis bei konstruktyviai spręsti problemas piliečius.
Vaikų sveikatai įtakos turi gamtinės...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2206 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (2206 ž.)
Darbo duomenys
  • Pedagogikos namų darbas
  • 8 psl., (2206 ž.)
  • Word failas 70 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt