Kompiuteris – tai milžiniškas technologijų šuolis, pakeitęs daugelio žmonių gyvenimus. Kompiuterio istorija prasidėjo nuo sudėtingų elektroninių skaičiavimo aparatų XX a. pradžioje. Asmeninių kompiuterių revoliucija prasidėjo nuo 1981 m., kai IBM kompanija pateikė rinkai pirmąjį asmenį kompiuterį. Nuo XX a. pabaigos, šis technologinis proveržis tapo vienas iš pagrindinių darbo įrankių. Kompiuterius pradėjo pirkti didžiausios pramonės korporacijos, mokslo institucijos, nes tai darė darbą greitesnį, lengvesnį ir tikslesnį. Tačiau svarbus buvo ne tik pats kompiuterio išradimas, bet ir interneto atsiradimas, kuris tapo modernia telekomunikacijų technologija, viešpataujančia iki dabar. Lietuvos interneto gimimo diena galima vadinti 1991 m. spalio 10-ąją. Tą dieną ant Seimo rūmų buvo įrengta palydovinio ryšio įranga. Taip Lietuva pirmą kartą savarankiškai prisijungė prie pasaulinio žiniatinklio. Nuo tada kompiuterio galimybės prasiplėtė dar labiau, pavieniai žmonės galėjo prisijungti prie tarptautinio tinklo, skaityti naujienas, pramogauti, bendrauti su užsienio šalimis, užmegzti naujus ryšius ir, žinoma, tobulinti darbo kokybę.
Šiuolaikinis žmogus nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be kompiuterio. Darbe, mokykloje, universitete, namuose ar net kelionėje naudojame kompiuterius. Naršome internete, bendraujame su žmonėmis, esančiais įvairiose pasaulio šalyse, pramogaujame, naudojamės įvairiomis kompiuterinėmis programomis, kurios palengvina mūsų kasdienį darbą. Verta paminėti, kad ypač išpopuliarėjo ir apsipirkimas internetu. Remiantis Lietuvos statistikos departamento tyrimo duomenimis, 2013 m. pirmąjį ketvirtį asmeninius kompiuterius namuose turėjo 66 procentai, o interneto prieigą – 65 procentai namų ūkių. Ir šis procentas kiekvienais metais vis kyla. Oficialiosios statistikos portalas pateikia duomenis, kad internetas daugiausia naudojamas naujienoms, ryšiams ir informacijos paieškai. 12–15 metų amžiaus paauglių apklausa parodė, kad 2013 m. pirmąjį ketvirtį asmeniniu kompiuteriu ir internetu naudojosi 99,8 procento apklaustųjų. Šie skaičiais tik įrodo, kaip kompiuteris keičia mūsų gyvenimus ir kiek laiko mes jam skiriame.
Kompiuteris žaibiškai keičia mūsų kasdienybę ir buitį. Žmonėms nebereikia dažnai važiuoti į kitas šalis stažuotis ar lankytis konferencijose, dabar jie gauna vaizdo įrašus ar tiesiogiai jas stebi namuose. Pavyzdžiui, daugelis Lietuvos universitetų siūlo nuotolinio mokymosi programą savo...
Šį darbą sudaro 1366 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!