Rašiniai

J.V. Gėtė "Faustas". Ko ieškojo, ką atrado ir ko nerado Faustas?

10   (1 atsiliepimai)
J.V. Gėtė "Faustas". Ko ieškojo, ką atrado ir ko nerado Faustas? 1 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Žmogus visuoment kažko ieško. Ypač, jei žmogus yra giliai mąstantis. Toks yra Johano Volfgango Gėtės dramos „Faustas“ pagrindinis herojus, kurio vardu ir pavadintas kūrinys. Faustas yra mokslininkas eksperimentatorius, kuriam yra svarbiausia sukurti kažką nauja, išsiaiškinti nežinoma. Jis niekada negali sustoti, niekada negali pasijusti patenkintas.
Pagrindinis Fasuto gyvenimo tikslas – kuo daugiau pažinti pasaulį. Jis myli gyvenimą, tiki žmogumi, gėrio ir grožio egzistavimu. Tačiau kūrinio pradžioje jis vaizduojamas kaip gyvenimu ir mokslu nusivylęs, nerimaujantis. Faustas trokšta mirties, kadangi mano, jog gyvenimas visiškai beprasmis. Herojus visus savo metus pašventęs mokslui, pažinęs teisę, filosofiją, teologiją ir mediciną, supranta, jog jo nepakanka pajusti atradimo džiaugsmą, pažinti visatą.
Per daugelį savo gyvenimo metų Faustas tapo visų miestelėnų gerbiamu ponu. Tačiau jis pats to nevertina. Jis visada norėjo būti naudingas kitiems, bet, nors ir yra laikomas didžiu, be galo protingu ir daug padėjusiu žmonėms daktaru, toks nesijaučia, kadangi žino, jog tie žmonės yra apgauti, o jis, iš tikrųjų, nieko kita nėra daręs, tik duodavęs ne vaistus, o nuodus. Manau, jog tai yra viena iš priežasčių, kodėl jis pats ruošėsi nusinuodyti.
Visiškai netekęs vilties, Faustas sudaro sutartį su velniu, kuris jam pažada parodyti gyvenimo malonumus. Faustas, kuriam būdingas nevaržomas polėkis, nuolatos turintis mąstyti ir veikti, praradęs bet kokią viltį sužinoti daugiau apie...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 418 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
1 psl., (418 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvių kalbos rašinys
  • 1 psl., (418 ž.)
  • Word failas 32 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

J.V. Gėtė "Faustas". Ko Faustas ieškojo ir ką jam pavyko atrasti?

J.V. Gėtė "Faustas". Ko Faustas ieškojo ir ką jam pavyko atrasti? Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Ar pritartumėte žodžiams: „…žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos/  Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti“ (J. V. Gėtė „Faustas“)?

Ar pritartumėte žodžiams: „…žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos/  Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti“ (J. V. Gėtė „Faustas“)? Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Ar pritartumėte žodžiams „žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti“ (J. V. Gėtė „Faustas“)

Ar pritartumėte žodžiams „žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos  Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti“ (J. V. Gėtė „Faustas“) Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Ar pritartumėte žodžiams: ,,…žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos/Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti“ (J. V. Gėtė "Faustas")?

Ar pritartumėte žodžiams: ,,…žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos/Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti“ (J. V. Gėtė "Faustas")? Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Ar pritartumėte žodžiams: ,,...žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos/Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti?“ (J. V. Gėtė. ,,Faustas“)

Ar pritartumėte žodžiams: ,,...žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos/Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti?“ (J. V. Gėtė. ,,Faustas“) Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią (J. V. Gėtė „Faustas“)

Žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią (J. V. Gėtė „Faustas“) Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

J. V. Gėtė ,,Faustas“

J. V. Gėtė ,,Faustas“ Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

J. V. Gėtė ,,Faustas“ konspektas

J. V. Gėtė ,,Faustas“ konspektas Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Ar pritariate žodžiams: „...Žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos / Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti“ (J.V.Gėtė „Faustas“)?

Ar pritariate žodžiams: „...Žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos / Ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti“ (J.V.Gėtė „Faustas“)? Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

"Faustas" kūrinio analizė. J. V. Gėtė

"Faustas" kūrinio analizė.  J. V. Gėtė Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

J. V. Gėtė. Faustas. Testas

J. V. Gėtė. Faustas. Testas Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

J. V. Gėtė "Faustas"

J. V. Gėtė "Faustas" Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt