Esės

Istorijos mokytojo problemos

10   (1 atsiliepimai)
Istorijos mokytojo problemos 1 puslapis
Istorijos mokytojo problemos 2 puslapis
Istorijos mokytojo problemos 3 puslapis
Istorijos mokytojo problemos 4 puslapis
Istorijos mokytojo problemos 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Mokytojai visuomenės vystymesi atlieka išskirtinį vaidmenį – jie kuria protinga žmoniją. Butent nuo jos išsilavinimo ir priklauso, kur toliau ji judės: žlugs ar tobulės. Mokytojo profesija niekada nebuvo lengva, o ir gaunamas atlygis turtuoliais jų nepavertė.
Mokytojai nerimauja, kad vis sunkiau darosi suvaldyti šiuolaikinus paauglius. Šunybės mokytojui jau iš senovės yra žinomas reiškinys. Tačiau anksčiau, nors tai ir buvo žiaurūs, tačiau primityvus pokštai: kreida ištepliotas mokytojo kostiumas, riebaluota lenta, pamokos žlugdymas šurmuliu, mokytojui pastatyta „leizgyvė“ kėdė, kad anas nuvirstu ir t. t. Mokytojų atsakas taipogi buvo deramas: stovėjimas kampe ar išvarymas už durų, ausies patampymas, draudimas per pertrauką žaisti kieme, palikimas po pamokų, pastabų rašymas, tėvų iškvietimas į mokyklą, kartais mesdavo iš mokyklos.
Šiandien mokiniai šokiruoja įžūliu elgesiu, necenzūriniais žodžiais, chamiškumu, visa ko neigimu. Maža to jie rūko ir vis anksčiau pradeda vartoti alkoholi. Dalis moksleivių kryptingai nesimoko, nes savo šviesią ateitį mato užsienyje. Liepimas stoti į kampą, palikimas po pamokų, ausies užsukimas šiandien yra neleistinos ir juo labiau neveiksmingos priemonės. Tėvų nuomonės jie irgi neretai neklauso, o pats klasės vadovas dažnokai bijo kreiptis į mokyklos valdybą, nes nenori pasirodyti kaip klasės nesugebantis suvaldyti pedagogas. Desperatiškai bandydamas tvarkytis pats, mokytojas ima nepaklusniesiems mažinti pažymius, taip neteisingai įvertindamas jų pastangas ir dar labiau mažinantis šių pyktį ir norą mokytis. Kiekvienas prasižengęs moksleivis turėtu gauti nuobaudas, bet tai turetų efektivesnis būdas, be to tai turėtu būti traktuojama kaip auklėjimo priemonė, bet ne kaip bausmė. Su elgesio problemų turinčiais moksliaiviais turėtų būti organizuojami pokalbiai. Be to, mokytojai taip pat turi tarpusavyje dalintis patirtimi, tramdant neklaužadas.
Ugdant jaunąją mūsų kartą, mokytojui yra suteikiama laisvė rinktis vadovėlius, mokomąją literatūrą, mokymo priemones, pratybų sąsiuvinius, dokumentus, mokymo būdus. Tačiau ar išaugo mokytojai iš senų laikų tradicijų, kai viskas buvo pasakoma ir nurodoma, o savarankiškumas buvo niekam nereikalingas? Ši pasirinkimo laisvė gali būti suprasta, kaip galimybė daugiau dėmesio ir pamokų laiko...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1554 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (1554 ž.)
Darbo duomenys
  • Pedagogikos esė
  • 5 psl., (1554 ž.)
  • Word failas 53 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią esę

www.nemoku.lt Panašūs darbai

O. Maksimaitienė "Istorijos mokymo metodika"

O. Maksimaitienė "Istorijos mokymo metodika" Pedagogika Peržiūrėti darbą

Atvejo analizė - mokytojo smurtą patyrusios mokinės tėvai kreipėsi į policiją

Atvejo analizė - mokytojo smurtą patyrusios mokinės tėvai kreipėsi į policiją Pedagogika Peržiūrėti darbą

Santykių tarp mokinio ir mokytojo įtaka paauglio mokymosi rezultatams, polinkiui į netinkamą elgesį ir psichologinei gerovei

Santykių tarp mokinio ir mokytojo įtaka paauglio mokymosi rezultatams, polinkiui į netinkamą elgesį ir psichologinei gerovei Pedagogika Peržiūrėti darbą

Idealaus mokytojo modelis - sėkmingas mokymas bei mokytojo savybės

Idealaus mokytojo modelis - sėkmingas mokymas bei mokytojo savybės Pedagogika Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt