Šperos

Inžinerinė geodezija

9.0   (3 atsiliepimai)
Inžinerinė geodezija 1 puslapis
Inžinerinė geodezija 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Sausuma-29%, vanduo-71%.Geodez- ijoje žemės figūra laikomas kūnas, tur- rys ramaus jūros vandens paviršių. Toks paviršius,pratęstas per žemynus, laikomas lygio paviršiumi, o kūnas kurį riboja šis paviršius, geoidu. Elipsoidas, kuris priimtas geodezinėms koordinatėms nustatyti vadinamas – referenciniu elipsoidu.
Kai nėra nė vineo atramos taško, tai sudaroma vietinė stačiakampių koord. Sistema, kurios x-ų ašis turi būti || ašianiam zonos meridianui.
Orentuoti liniją reiškia nustatyti jos kryptį,meridiano atžvilgiu,tam naudo- jami orientavimo kampai azimutai, direkciniai kampai, rumbai. Geografinis arba tikrasis azimutas, tai horizontalusis kampas tarp stovėjimo taške einančio meridiano šiauirinio galo ir krypties, jis skaičiuojamas laikodžio rodyklės kryptimi, gali būti nuo 0 iki 360. Magnetinė deklinacija – tai kampas tarp tikrojo ir magnetinio meridiano duotajame taške. Direkcinis kampas – tai horizontalusis kampas tarp ašinio meridiano arba jam || linijos šiaurinio gali ir krypties. Jis matuojamas pagal laikrodžio rodyklę. Direkcinis < nuo azimuto skiriasi meridiano arjetimo <.Rumbas – tai < skaičiuojamas nuo artimesnio ašionio meridiano jam || linijos gali iki krypties. Rumbas turi pavadinimus ŠR,PR,PV,ŠV.
Pagal teorinė < sumą. Esant uždaram ėjimui(poligonui) teorinė < suma skaičiuojama pagal duotojo < kampų sumos formulę: Σβ=180*(n-2) Skaičiuojant neišvengiama paklaidų,faktinė <suma skiriasi nuo terinės,šis skirtumas vadin., kampiniu nesąryšiu: =Σβ-180(n-α)-α =Σβ-180(n-2). Gutasis nesąryšis lyginamas su leistinuoju, jie gautasis yr amažesnis uz leistinąjį jis išdėstomas su priešingu ženklu po lygiai kiekvienam <.
6.Tiesioginis geodezinis uždavinys
Tai taško koord. Radimas žinant kito taško koord, linijos ilgį tarp šių taškų ir šios linijos orientavimo <. UŽDAVINYS: duota linija AB, kurios ilgis d ir direkcinis <α . Iš brėžinio matome,kad x=x+ x ir y=y+ y . Iš stataus trikampio randame x = d cosα
Ir y =d sinα . Koordinates galima skai2iuoti ir pagal rumb1, kur pagal jo pavadinim1 nustatome =enklus(ŠR x, y;PR x, y; PV x, x; ŠV x, y).
7.Atvirkštinis geodezijos uždavinys
Kai žinomos 2 taškų koord. Ir reikia rasti linijos ilgį bei jos direkcinį <, toks uždavinys vadinamas atvirkš.geod.užd.,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2298 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (2298 ž.)
Darbo duomenys
  • Geodezijos špera
  • 2 psl., (2298 ž.)
  • Word failas 68 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Inžinerinė geodezija (2)

Inžinerinė geodezija (2) Geodezija
Peržiūrėti darbą

Geodezija (10)

Geodezija (10) Geodezija
Peržiūrėti darbą

Geodezija (9)

Geodezija (9) Geodezija
Peržiūrėti darbą

Geodezija (12)

Geodezija (12) Geodezija
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą