Analizės

Europos sąjungos dokumentų analizė

9.4   (2 atsiliepimai)
Europos sąjungos dokumentų analizė 1 puslapis
Europos sąjungos dokumentų analizė 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

• Europa eina link žiniomis grindžiamos visuomenės ir ūkio. Naujosios informacijos, žinių prieinamumas, motyvacija ir įgūdžiai protingai naudotis šiais resursais savo ir visos visuomenės vardu tampa veiksniu, kuris didina Europos žmonių darbingumą ir pritaikomumą.
• Žmonės gyvena sunkiame politiniame ir socialiniame pasaulyje. Jie nori planuoti savo gyvenimą. Iš jų tikimasi aktyvios visuomeninės veiklos. Jie privalo mokytis gyventi kultūrinės, etninės ir kalbinės įvairovės sąlygomis. Švietimas plačiąja prasme yra svarbiausias dalykas, mokantis ir suprantant, kaip priimti šiuos iššūkius.
Šie du socialinių ir ekonominių pokyčių bruožai tarpusavyje susiję. Jie nurodo du tikslus: skatinti aktyvų pilietiškumą ir didinti įsidarbinimo galimybę. Galimybė dirbti – gebėjimas išsaugoti darbo vietą – yra lemiama sąlyga siekiant visiško užimtumo, stiprinant Europos konkurencingumą ir gerovę „naujoje ekonomikoje“. Ir galimybė dirbti, ir aktyvus pilietiškumas priklauso nuo žmogaus turimų atitinkamų naujausių žinių ir įgūdžių, reikalingų dalyvaujant ekonominiame bei visuomeniniame gyvenime.
Mokymosi visą gyvenimą memorandumo idėjų šalininkai siekia, kad būtų garantuota universali ir nenutrūkstama mokymosi galimybė, kad būtų siekiama įgyti naujų įgūdžių ir atnaujinti senieji, kurių reikės žinių visuomenėje. Kita idėja skelbia, kad būtų padidintos investicijos į žmogiškuosius išteklius, kad žmonės įgytų prioritetą. Šalininkai pabrėžia, kad reikia kurti veiksmingus mokymo ir mokymosi metodus bei sąlygas mokymosi visą gyvenimą. Siūloma patobulinti būdus, kuriais suprantamas dalyvavimas mokymesi. Dar viena svarbi idėja yra tai, jog siekiama užtikrinti, kad kiekvienam būtų lengvai prieinama informacija ir teikiami patarimai apie mokymasi visą gyvenimą visoje Europoje. Memorandumo kūrėjai nurodo, kad reikia sudaryti mokymosi sąlygas visą gyvenimą kuo arčiau besimokančiųjų, ir kai tik įmanoma, aprūpinti patalpas kompiuteriais.
Europos Sąjunga stengiasi veiksmais padėti narėms įsitraukti į mokymasi visą gyvenimą.
Pirmas ir svarbus veiksmas yra, kad Europos Sąjunga kuria visuomenę, kuri suteikia aukštos kokybės mokymosi galimybes visą gyvenimą visiems žmonėms. Kuriant mokymo ir švietimo sistemas, daugiausia atsižvelgiama į žmonių reikalavimus ir poreikius. Europos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 617 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (617 ž.)
Darbo duomenys
  • Pedagogikos analizė
  • 2 psl., (617 ž.)
  • Word failas 40 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Lietuvos-Europos Sąjungos (ES) kultūrinio bendradarbiavimo programos

Lietuvos-Europos Sąjungos (ES) kultūrinio bendradarbiavimo programos Pedagogika
Peržiūrėti darbą

Straipsnio analizė: A. Srėbaliūtė "Studijų kainų galvosūkis"

Straipsnio analizė: A. Srėbaliūtė "Studijų kainų galvosūkis" Pedagogika
Peržiūrėti darbą

Straipsnio analizė: A. Juodytė "Vaikystė kaip socialinė negalė: mitologizuoto diskurso konstravimas ir sklaida socialinėje-pedag

Straipsnio analizė: A. Juodytė "Vaikystė kaip socialinė negalė: mitologizuoto diskurso konstravimas ir sklaida socialinėje-pedag Pedagogika
Peržiūrėti darbą

Teksto „Sociology of Education. A Unique Perspective for Understanding Schools“ II dalies analizė, santrauka, refleksija

Teksto „Sociology of Education. A Unique Perspective for Understanding Schools“ II dalies analizė, santrauka, refleksija Pedagogika
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.