Referatai

Eucharistija

9.4   (2 atsiliepimai)
Eucharistija 1 puslapis
Eucharistija 2 puslapis
Eucharistija 3 puslapis
Eucharistija 4 puslapis
Eucharistija 5 puslapis
Eucharistija 6 puslapis
Eucharistija 7 puslapis
Eucharistija 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Vienas iš šių laikų visuomenės požymių yra sekuliarizacija - „veiklos, kūrybos, galvosenos išsivadavimas iš bažnyčios įtakos“ (Tarptautinių žodžių žodynas, 1985). Neapsiriksime pasakę, kad tai yra tik kitas ateizmo pavadinimas.
Dėsninga, kad tuštumos ilgai nebūna - vieną pašalinus, užsipildo kitu. Kiekvienos religijos sudėtinė dalis yra kultas (ritas, ritualas), t.y. veiksmai, kuriais siekiama antgamtinių jėgų, dievybės palankumo. Krikščionių rito(ritualų) pagrindą sudaro sakramentų šventimas. Sakramentai - tai Kristaus įsteigti regimi ženklai, per kuriuos gaunama antgamtinė pagalba - malonė. “Išsivadavus“ iš Bažnyčios įtakos, atsiradusią tuštumą pildo magiškas kultas (būrėjai, kiti “ypatingieji“).
Kitas dabartinės visuomenės bruožas – nuomonių pliuralizmas, vedantis prie vertybių chaoso. Prie to prisideda TV ir kitos žiniasklaidos institucijos. Dažnai reklamuojamos ir rodomos laidos apie ypatingų galių turinčius gydytojus, aiškiaregius, burtininkus, siūlančius išeitį iš beviltiškų situacijų ir greitą efektą. Kaip į tai reaguojama? Jei bėda nespaudžia, gal šią informaciją praleidžiame pro šalį, kitaip - jei gydytojai nebeduoda vilties arba išdavė tas, su kuriuo siejai savo ateitį... Tada žmonės griebiasi šiaudo. Liūdniausia, kad ten gali būti ne šiaudas ir ne gelbėjimosi ratas, bet plikas elektros laidas su tekančia srove...Jei žiniasklaidoje būtų pusiausvyra tarp netradicinių ir Bažnyčioje patirtų nepaprastų dalykų istorijų, tada žmogus galėtų rinktis. Deja, apie patirtus dvasinius ir fizinius pasveikimus, atsivertimus per maldą, piligrimines keliones žiniasklaidoje mažai kalbama. Dažniau pagarsinamos Bažnyčios tarnų silpnybės. Bažnyčią – bendruomenę sudaro mirtingieji, klystantys žmonės. Ne kunigų šventumas, bet Dievo malonė nuplauna, išgydo sielos ir kūno žaizdas. Tik todėl Bažnyčia gyvuoja jau XXI-mą amžių.
Dabartinė visuomenė dar vadinama materialistine, vartotojiška, t.y., pažeista pusiausvyra tarp dvasios ir materijos. Ši disharmonija apima visuomenę ir atskirą žmogaus gyvenimą. Karmelitas Eugenijus Marija teigė, kad žmogus, turėdamas kūnišką ir dvasinę prigimtį, jausis laimingas tik patenkinęs kūniškus ir dvasinius poreikius (nesumaišyti su kultūriniais). Horoskopų, burtų, parapsichologinių reiškinių ir kt. populiarumas parodo visuomenėje egzistuojantį dvasinį alkį. Ne tik krikščionybė, bet ir kitos religijos pripažįsta, kad esama blogųjų ir...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2085 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (2085 ž.)
Darbo duomenys
  • Krikščionybės referatas
  • 8 psl., (2085 ž.)
  • Word failas 60 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt