Referatai

Etikos kodekso struktūra ir funkcijos

10   (1 atsiliepimai)
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 1 puslapis
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 2 puslapis
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 3 puslapis
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 4 puslapis
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 5 puslapis
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 6 puslapis
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 7 puslapis
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 8 puslapis
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 9 puslapis
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 10 puslapis
Etikos kodekso struktūra ir funkcijos 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

ETIKOS KODEKSAS-tai dokumentas, atspindintis asmeninės moralės reikalavimus, profesines vertybes bei teisinius draudimus atskirų profesijos atstovų ar organizacijos darbuotojų sprendimams bei veiklai ir tarnaujantis kaip tam tikras elgesio gidas.
Net ir asmeniškai nepasižadėjus vadovautis etikos kodeksais, visuomenė tikisi, kad tos profesijos atstovai ar organizacijos nariai elgsis būtent taip, kaip skelbiama jų etikos kodeksuose.
Valstybės priklausomai nuo politinio rėžimo tipo ( demokratinių politinių rėžimų sąlygomis etikos įstatymai vertinami kaip politinio žaidimo taisyklių dalis, tuo tarpu nedemokratinėse ir totaliterinėse šalyse tokių įstatymų nėra ) turi atskirus etikos įstatymus, kuriuose kalbama apie honorarus, gaunamus už kalbas ar straipsnius. Apie rinkimų kampanijas ir jų finansavimą, galimus interesų konfliktus ir kt. Tokiems etikos įstatymams turi būti besąlygiškai paklūstama. Tuo tarpu etikos kodeksų laikymasis yra savanoriškas, t.y. niekas negali asmens priversti juo vadovautis.
Etikos kodekso misija-tarpininkauti formaliuose santykiuose tarp visuomenės ir atskiros profesijos ar oranizacijos atstovų, nustatyti profesijos ar organizacijos narių tarpusavio santykius. Rengaint etikos kodeksus, orentuojamasi į potencialius jų vartotojus.
• institucijoms, turinčioms su ta profesija ar organizacija,
• visai visuomenei.
Etikos kodeksas atlieka ne tik vidines, bat ir išorines funkcijas ( šia prasme etikos kodeksas gali būti prilygintas valstybei, turinčiai ir vykdančiai tiek vidaus tiek, tiek užsienio politiką ). Tai nėra tik vidinis organizacijos ar profesijos atstovų sprendimus ar veiklą reglamentuojantis dokumentas. Etikos kodeksas tuo pat metu yro adresuojamas ir platesnei auditorijai. Tai gali būti visa visuomenė ara atskiros interesų grupės ( atskios paslaugos ar prekės pirkėjai, suinteresuotieji asmenys ir kt.). Etikos kodeksai atspindi ir visuomenės, ir konkrečios profesinės asociacijos ar organizacijos rūpesčius.Toks dokumentas-tai galimybė organizacijai ar profesijai pažvelgti į save, kartu tokią galimybę suteikiant ir visuomenei.
Aš šiame savo darbe stengsiuosi išsiaiškinti,kokia yra etikos kodekso struktūra ir kokios yra etikos kodekso pagrindinės funkcijos,t.y.,ko juo siekiama.
ETIKOS KODEKSO STRUKTŪRA
Vienur etikos reikalai dėstomi išsamiai, kitur atrenkamos svarbesnės temos. Dažnai, kuriant valdžios institucijų (centrinės ar vietos valdžios) etikos kodeksus, gvildenamos tik tos problemos, kurios gali...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2137 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (2137 ž.)
Darbo duomenys
  • Etikos referatas
  • 11 psl., (2137 ž.)
  • Word failas 83 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt