Analizės

Psichologų etikos kodekso analizė

10   (1 atsiliepimai)
Psichologų etikos kodekso analizė 1 puslapis
Psichologų etikos kodekso analizė 2 puslapis
Psichologų etikos kodekso analizė 3 puslapis
Psichologų etikos kodekso analizė 4 puslapis
Psichologų etikos kodekso analizė 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Etikos kodeksas nustato viešosios apyvartos tarpininkų etiško elgesio standartus, kurių jie privalo laikytis savo profesinėje veikloje. Kodekso tikslas - laikantis aukštų komercinės garbės ir profesinio elgesio standartų. Per paskutinius dešimtmečius Europoje gerokai pasikeitė psichologinių paslaugų turinys ir teikimo būdas. Nuo pat pradžių psichologai buvo mokomi ir taikė savo žinias    nacionalinėse sistemose, tarpusavyje besiskiriančiose švietimo tradicija, įdarbinimo formomis, valdžios dėmesiu ir kalba. Psichologų mokymas, turintis savo šaknis filosofijoje ir medicinoje bei    besirutuliojantis labai skirtingose politinėse ir ekonominėse sąlygose,    įvairiose šalyse buvo organizuojamas skirtingai: vienur pabrėžiamas ilgas ir vientisas mokymas, valstybinis finansavimas ir teisinis reglamentavimas, o    kitur – ankstyva specializacija, į rinką orientuota konkurencija tarp profesijų. Paskutiniu metu Europoje gerokai patobulėjo mokymo ir profesionalių paslaugų kokybė, taip pat išaugo teisinio psichologų    reguliavimo mastas.
Psichologai dirbdami naudojasi tyrinėjimais grindžiamomis svarbiomis ir patikimomis žiniomis. Pasitelkdami tas žinias, jie gali įvairiais atžvilgiais veikti žmonių elgesį. Iš psichologų veiklos sričių minėtinos: tyrinėjimai, mokymas, atestavimas, terapija, konsultavimas ir teismo ekspertizė. Jų veiklos tikslas - plėsti žmonių elgesio pažinimą ir ten, kur įmanoma, taikyti turimas žinias visuomenės ir individo psichologinei būklei gerinti. Psichologai pripažista, kad tiriamajam darbui ir mokymui yra itin svarbi pasisakymo laisvė, jie stengiasi padėti visuomenei išmokti blaiviai vertinti ir pasirinkti. Etikos standartų sąvadas iš psichologo reikalauja dinamiškumo ir savarankiškumo, asmeninio įsipareigojimo visą gyvenimą stengtis profesinėje veikloje elgtis etiškai, skatinti etišką studentų, darbuotojų, tarnautojų ir, kai įmanoma, kolegų elgesį. Be to, iškilus etinių problemų prireikus tartis su kitais. Kiekvienas psichologas, remdamasis asmenine patirtimi, privalo stengtis papildyti nacionalinės asociacijos Etikos kodekso vertybes ir normas, tačiau jam nevalia jų laužyti. Šie Etikos principai siekia nubrėžti visų situacijų, su kuriomis susiduria profesionalus psichologas, gaires. Kertinis šiu principų - visuomenės ir individų, su kuriais psichologas dirba, gerovė. Kiekvieno psichologo asmeninė nuostata yra siekti kuo aukštesnių elgesio standartų. Psichologai privalo gerbti žmogaus ir piliečio teises ir   ...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1447 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
RTF failas (.rtf)
Apimtis
5 psl., (1447 ž.)
Darbo duomenys
  • Etikos analizė
  • 5 psl., (1447 ž.)
  • RTF failas 88 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt