Referatai

Egzorcizmas

9.0   (2 atsiliepimai)
Egzorcizmas 1 puslapis
Egzorcizmas 2 puslapis
Egzorcizmas 3 puslapis
Egzorcizmas 4 puslapis
Egzorcizmas 5 puslapis
Egzorcizmas 6 puslapis
Egzorcizmas 7 puslapis
Egzorcizmas 8 puslapis
Egzorcizmas 9 puslapis
Egzorcizmas 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Įvadas
Egzorcizmas tai piktųjų dvasių išvarimas kuris atiekamas daugelyje kultūrų. Šeis laikais kai mokslas yra pežengęs labai toli netik Dievu, bet ir velniu mažai jau kas betiki, dėl to jų su kiekvienais metais vis mažėja ir mažėja, negana to į tuos kurie dar yra žiurima įtariai, jie yra puolami ir jiems sunku rasti vietą savo tarnystei.
Nuo pat Jezaus gyvenimo iki šių dienų egzorcizmas perėjo daug laikotarpių buvo pakilimų ir nuosmukių, bet dar niekada jis nebuvo toks užmirštas kaip šendien, todėl kyla klausimas ar egzorcizmas visai neteks savo prasmės, vertės ir bus pamirštas? Šis etapas jau prasidėjo ir kažin ar kas nors uškirs jam kekią: dauguma teologų save vadinčių „moderneis“ jau atmeta šaitoną ir egzorcizmo reiksmę viska jie palieka psichologų valioje, bet ar visada jie gali padėti žmogui. Egzorcistai netik išvaro demonus iš žmogaus, bet ir kartais išgydo ligas kuriuų negali iveikti šiuolaikinė medicina.
Egzorcizmas:
Tai piktųjų dvasių išvarymas iš žmonių, atliekant tam tikras apeigas. Egzorcizmą sudaro tam tikri liturginiai veiksmai ir apeigos: rankų uždėjimas, kryžiaus ženklas ir maldos, kuriose Dievas prašomas pašalinti piktosios dvasios pinkles, ar tiesiog įsakoma velnui pasišalinti iš žmogaus.
Ankstesniais laikais piktųjų dvasių išvarimą galėjo atlikti ir pasauliečiai,o tik vėliau tam buvo skirti egzorcistai. Šendien egzorcizmas yra atliekamas per kai kurias raligines apeigas, pvz. Krikštijamt, šventinant vandenį ir druską ir kit. Egzarcizmą gali atlikti tik kunigas gavęs vyskupo leidimą. XVI amžiuje apsėstųjų išgydymo apeigas detaliai išdėstė Kijevo mitropolitas Petras Mogila. Jis tapo sudarytoju apeigų, vėliau pavadintų egzorcizmo ritualu. Šiandien yra žinomi dar popiežiaus Leono XIII 1890 m. patvirtinti mažasis ir didysis egzorcizmai. Didįjį egzorcizmą skaityti galima tik vyskupui leidus. Egzortus turėtų atlikti tas, kuris imprimis ne facile credat (pirmiausia pats nelengvabūdiškai tiki). Bažnyčia ragina atsargiai vertinti apsėdimus. Tą, kurį spėja, kad jis yra Velnio apsėstas, pirmiausia turėtų patikrinti psichiatras ir pan. Tik taip galima išvengti kvailų apsirikimų, kurių dėka tikėjimas į...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1932 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas..3
 • Egzorcizmas.4
 • Šetonas4
 • Septyni egzorcizmo istoriniai laikotarpiai5
 • Egzorcizmai.7
 • Egzorcizmo rezultatai.7
 • Egzoecizmui naudojami.8
 • Kas gali atlikti egzorcizmą8
 • Išvados9
 • Literatūros sąrašas..10

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (1932 ž.)
Darbo duomenys
 • Krikščionybės referatas
 • 10 psl., (1932 ž.)
 • Word failas 68 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt