Rašiniai

E. From "Turėti ar būti?"

10   (1 atsiliepimai)
E. From "Turėti ar būti?" 1 puslapis
E. From "Turėti ar būti?" 2 puslapis
E. From "Turėti ar būti?" 3 puslapis
E. From "Turėti ar būti?" 4 puslapis
E. From "Turėti ar būti?" 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

2006
“…Šioje knygoje aš gvildenu dvi pagrindines temas, kurias nagrinėjau ir ankstesniuose veikaluose. Pirma, tęsiu savo tyrinėjimus radikaliai humanistinės psichoanalizės srityje, sutelkdamas dėmesį į egoizmo ir altruizmo, kaip dviejų charakterio orientacijų, analizę. Trečiojoje knygos dalyje toliau plėtoju temą šiuolaikinės visuomenės krizė ir jos sprendimo galimybės. Tačiau aš neišvengiamai kartosiu jau išsakytas mintis, tačiau tikiuosi, kad naujas požiūrio taškas, iš kurio žvelgiant parašytas šis nedidelis darbas, bei mano ankstesnių koncepcijų praplėtimas pasitarnaus kaip kompensacija netgi tiems skaitytojams, kurie yra susipažinę su mano ankstesniais veikalais. …Šioje knygoje žodį „Žmogus“ rašiau iš didžiosios raidės, kad aiškiai parodyčiau, jog šis terminas nesiejamas su kuria nors lytimi.“ Erich Fromm
„Veikti- vadinasi, būti“
Lao Dzė
XX amžiaus antroje pusėje žmonės jau buvo pavargę nuo savo pačių rankomis sukurto gyvenimo: per penkiasdešimt metų per pasaulį nusirito du pasauliniai karai, didėjo gamtos užterštumas, griuvo šimtmečius gyvavusios moralės normos, žmonės darėsi vis labiau susvetimėję. Tad nenuostabu, jog XX amžius pranašų amžius, tai įvairiausių sektų amžius, nes žmogus ima vis labiau jaustis vienišas, niekam nereikalingas ir silpnas. Pasirodė šimtai knygų, skatinančių žmogų sustoti, pamąstyti apie savąją egzistencinę prasmę bei apsisukti, jei dar ne vėlu. Vieni autoriai tai darė netiesiogiai, kiti, priešingai, kalbėjo drąsiai ir atvirai. Prie tokių autorių vertėtų priskirti ir Erich Fromm. E. Fromm tam tikra prasme taipogi buvo „pranašas“. Knygoje „Turėti ar būti?“ Fromm pateikia ne tik artėjančios katastrofos ženklus, ne tik nuodugnią žmonių susvetimėjimo ir kitokio blogio atsiradimo genezę, bet ir būdą išspręsti visoms šioms problemoms. Tas Fromm „vaistas“ naujo mąstymo sukurta nauja visuomenė. Šio referato tikslas bent trumpai nupasakoti Fromm atrastą kelią į geresnę visuomenę. Šią knygą patarčiau perskaityti kiekvienam, bent kiek savęs gyvenime ieškančiam žmogui. Žinau, šios knygos skaitymas sunkus, tačiau įsigilinant į tam tikrus epizodus gali atrasti dalelę savęs ir knyga bus kur kas lengviau skaitoma. Kiekvienas atras neatsakytų tiesų ir paaiškinimų, pasisems idėjų bei žinių. Jau pirmieji...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1815 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (1815 ž.)
Darbo duomenys
  • Naujausiųjų amžių filosofijos rašinys
  • 5 psl., (1815 ž.)
  • Word failas 54 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

E. From "Turėti ar būti?" - pagrindinių minčių analizė

E. From "Turėti ar būti?" - pagrindinių minčių analizė Naujausiųjų amžių filosofija Peržiūrėti darbą

Žmogus kaip vertybė Ė. Fromo filosofijoje

Žmogus kaip vertybė Ė. Fromo filosofijoje Naujausiųjų amžių filosofija Peržiūrėti darbą

E. Fromas "Menas mylėti"

E. Fromas "Menas mylėti" Naujausiųjų amžių filosofija Peržiūrėti darbą

Kaip būtį suvokia egzistencialistai?

Kaip būtį suvokia egzistencialistai? Naujausiųjų amžių filosofija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt