Tyrimai

Dydžių serijacija

9.0   (2 atsiliepimai)
Dydžių serijacija 1 puslapis
Dydžių serijacija 2 puslapis
Dydžių serijacija 3 puslapis
Dydžių serijacija 4 puslapis
Dydžių serijacija 5 puslapis
Dydžių serijacija 6 puslapis
Dydžių serijacija 7 puslapis
Dydžių serijacija 8 puslapis
Dydžių serijacija 9 puslapis
Dydžių serijacija 10 puslapis
Dydžių serijacija 11 puslapis
Dydžių serijacija 12 puslapis
Dydžių serijacija 13 puslapis
Dydžių serijacija 14 puslapis
Dydžių serijacija 15 puslapis
Dydžių serijacija 16 puslapis
Dydžių serijacija 17 puslapis
Dydžių serijacija 18 puslapis
Dydžių serijacija 19 puslapis
Dydžių serijacija 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Vaikai nuo pat mažumės mokosi tai vienų, tai kitų dalykų. Daugiausia žinių jie įgyja mokykloje, tačiau, kad galėtų pradėti joje mokytis, vaikams reikalingas tam tikras kiekis žinių apie aplinką- apie daiktus ir jų savybes, apie gyvosios ir negytosios gamtos reiškinius ir panašiai. Vyresniojo ikimokyklinio amžiaus vaiko vaizdinis mąstymas teikia gana geras galimybes perimti apibendrintas žinias, ir, tinkamai organizuojant mokymą, vaikai jau pradeda suvokti vaizdinius, atspindinčius esminius įvairių tikrovės sričių dėsningumus. Ypatingą vietą, psichologiškai rengiant vaiką mokyklai, užima įgijimas kai kurių specialių žinių ir įgūdžių, kurie priskiriami prie grynai mokyklinių- rašyti bei skaityti, skaičiuoti, spręsti uždavinius.
Taigi šio tyrimo tikslas ir būtų tirti vaikų sugebėjimą serijuoti, pateikiant uždavinius žodiniame bei praktiniame lygyje. Nes, kaip žinia, šešerių metų vaikai yra priešmokyklinio ugdymo grupėje, kuri yra pirmas žingsnis link mokyklos, todėl joje turėtų būti įgavę nors pačių elementariausių žinių, reikalingų mokyklai.
Pats serijavimas, kaip teigia Rita Žukauskienė, „reiškia objektų dėliojimą į serijas lyginant tos pačios klasės objektus pagal tam tikrus požymius“ (4,P.225). Todėl vienas iš šio tyrimo uždavinių ir būtų išsiaiškinti, ar šešiamečiai jau sugeba serijuoti. Tai išsiaiškinti padės tam tikri uždaviniai (jie pateikti tyrimo metodikoje), kurie suteiks taip rūpimą informaciją apie vaikų serijavimo galimybes. Jei vaikai visus uždavinius išspręs teisingai, galima bus daryti išvadą, jog šešiamečiai jau geba serijuoti. Arba, kitaip tariant, iš šių uždavinių galima spręsti, ar vaikas jau yra pakankamai išvystęs matematinį mąstymą.
Prieš pradėdamas eiti į mokyklą, vaikas privalo turėti elementarų matematinį supratingumą bei praktinių įgūdžių. Kuomet vaikas tai turi, jis jau, galima sakyti, yra pasirengęs žengti į pirmąją klasę. Kaip paaiškėjo iš Vilniaus pedagoginio universiteto Ikimokyklinės pedagogikos katedros dėstytojų ir 15 magistrantų atlikto plataus tyrimo dėl vaiko emocinio ir socialinio brandumo mokyklai, „dėkingiausias laikotarpis pradėti lankyti mokyklą yra nuo šešerių metų ir kelių mėnesių iki septynerių metų ir kelių mėnesių“ (2). Taigi dar vienas tyrimo uždavinys būtų nustatyti, kurie ikimokyklinukai jau...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3308 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. Įvadas.2
 • 2. Metodika..4
 • 3. Rezultatai ir jų analizė..6
 • 4. Išvados..20
 • 5. Literatūra..21
 • 6. Priedai22

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
21 psl., (3308 ž.)
Darbo duomenys
 • Raidų psichologijos tyrimas
 • 21 psl., (3308 ž.)
 • Word failas 171 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį tyrimą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt