Konspektai

Degalų lygio matuokliai

10   (3 atsiliepimai)
Degalų lygio matuokliai 1 puslapis
Degalų lygio matuokliai 2 puslapis
Degalų lygio matuokliai 3 puslapis
Degalų lygio matuokliai 4 puslapis
Degalų lygio matuokliai 5 puslapis
Degalų lygio matuokliai 6 puslapis
Degalų lygio matuokliai 7 puslapis
Degalų lygio matuokliai 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Degalų lygio rodiklis bake skirtas degalų lygiui bake matuoti. Elektromagnetinį rodiklį sudaro daviklis ir rodiklis (1 pav.). Daviklis įtaisytas degalų bake. Jį sudaro paslankusis reostatas, esantis degalų bako išorėje, ir plūdė su svirtimi, esanti bako viduje. Pažemėjus degalų lygiui, reostato varža samažėja, pakilus – padidėja.
Kairiosios ritės srovės stiprumas ir magnetinis laukas priklauso nuo reostato šliaužiklio padėties. Kaip bakas pilnas, reostato apvija įjungta, o kairiosios ritės srovės stiprumas bus mažas. Visų trijų ričių suminis magnetinis laukas pasuks magnetą su rodykle į padėtį žyminčią pilną baką. Žemėjant degalų lygiui, varža mažėja, kairiosios ritės srovės stiprumas didėja ir suminis magnetinis laukas pasuka magnetą su rodykle į nulinės atžymos pusę.
16 – daviklio korpusas, 17 – akumuliatoriaus baterija, 18 – inkarėlis, 19 – uždegimo jungiklis,
20 – izoliacinė plokštelė, 21 – rodiklio korpusas.
Elektromagnetinį degalų lygio matuoklį (2 pav.) sudaro elektromagnetinis rodiklis R ir daviklio D reguliuojamasis rezistorius. Daviklis įtaisytas degalų bake. Rezistorius įmontuotas korpuse 16. Prispaustą prie rezistoriaus 11 šliaužiklį 13 svirtis 14 jungia su kamštine plūde 15, plūduriuojančia bake pripiltų degalų paviršiuje. Šliaužiklis ir vienas rezistoriaus galas sujungtas su nuo korpusu izoliuotu gnybtų 12.
Rodiklio detalės: korpusas 21, izoliacinė plokštelė 20 su gnybtais 5 ir 6, prie kurių prijungiami laidai dviejų elektromagnetų, turinčių apvijas 1 ir 7 bei šerdis 2 ir 8, skalė 4, rodyklė 3 su inkarėliu 18 ir atsvaru 9. Rodyklė, inkarėlis ir atsvaras užmauti ant ašies 10.
Sujungus uždegimo jungiklio kontaktus 19, srovė iš akumuliatoriaus baterijos 17 ima tekėti dviem grandinėmis: neigiamasis baterijos gnybtas – „masė“ – reostatas D – apvija 1; neigiamasis baterijos gnybtas – „masė“ – apvija 7. Prieš apviją 1 grandinės susijungia, ir toliau suminė srovė per šią apviją ir uždegimo jungiklį 19 grįžta į teigiamąjį baterijos gnybtą.
Veikiant varikliui, degalų lygis bake žemėja ir besileidžianti plūdė šliaužikliu išjungia reostatą iš grandinės. Sumažėjus reostato varžai, srovė apvijoje 1 sustiprėja, o apvijoje 7...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1292 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1292 ž.)
Darbo duomenys
  • Statikos konspektas
  • 8 psl., (1292 ž.)
  • Word failas 380 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt