Referatai

Darbas ir žaidimas

10   (1 atsiliepimai)
Darbas ir žaidimas 1 puslapis
Darbas ir žaidimas 2 puslapis
Darbas ir žaidimas 3 puslapis
Darbas ir žaidimas 4 puslapis
Darbas ir žaidimas 5 puslapis
Darbas ir žaidimas 6 puslapis
Darbas ir žaidimas 7 puslapis
Darbas ir žaidimas 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kai nemiega, dauguma žmonių arba dirba, arba žaidžia. Žaidimas paprastai apibrėžiamas kaip vaiko darbas. Už darbą dauguma žmonių gauna pajamas, iš kurių, po to, kai sumokama už esminių poreikių tenkinimą, finansuojamas poilsis ir pramogos. Skirtingiems individams darbas ir žaidimas gali turėti labai skirtingą prasmę. Tai gerai iliustruoja senas posakis:“Vieno žmogaus darbas yra kito žmogaus žaidimas“.
Daugumai žmonių priklausymas darbo ir poilsio grupėms, pasitenkinimas dėl gyvenimo iššūkių ir laimėjimų, bėgimas nuo nuobodulio yra visapusiškai svarbūs šios gyvybinės veiklos aspektai. Ir į darbą, ir į žaidimą gali būti žiūrima kaip į veiksnius, neigiamai ir teigiamai veikiančius asmens sveikatą ir gerovę. Kadangi ir darbas, ir žaidimas neįmanomi be fizinės ir psichinės veiklos, kiekvieną jų gali turėti teigiamą įtaką fizinei ir psichinei sveikatai. Atvirkščiai, priverstinis dykinėjimas arba žaidimų stygius gali neigiamai įtakoti fizinę ir psichinę sveikatą.
Dauguma žmoniu, plačiąja prasme,apie trečdalį laiko praleidzia miegodami.Is likusiojo laiko,didesniąją paros dalį dirbdami,o viskas kitas laikas vadinamas laisvu laiku,kurį galima skirti „žaidimui“.Darbas ir žaidimas yra esaminiai gyvenimo aspektai.Kaip matysime iš vėliau pateikiamo aptarimo,darbas ir žaidimas turi daug matmenų ir, priklausomai nuo gyvenimo trukmės,jų prigimtį ir tikslus galima įvariai aiškinti.
Darbo ir žaidimo prigimtis
Žodis darbas dažniausiai vartojamas kasdienei žmogaus veiklai apibudinti.Vartojant šį žodį, dažniausiai turima galvoje apmokamas darbas. Žmonės dirba, kad užsidirbtu pinigų, o vėliau už juos galetų pasirupinti savo ir išlaikytinių pragivenimu. Kadangi dirbti reikia, apie darbą dažnai galvojama ganetinai nepalankiai.
Darbas daro poveiki ne tik individui ir bendruomenei, bet ir nacionaliniu mastu. Darbas, skirtas materialinėms geribėms pagaminti ir paslaugoms teikti, sudaro šalies bendrąjį nacionalinį produktą. Kuo turtinesne šalis ekonomiškai tuop daugiau paslaugu ji gali suteikti,nors sprendimas,kokias paslaugas,kiek jų ir kam teikti, yra politinis sprendimas.
Žodis žaidimas ir vartojamas apibudinti žmogaus veiklai „ne darbo“ metu.tai patogus žodis, kadangi juo pabrėžiama,kad pagal savo prigimti „žaidimas“ yra „darbo“ priešingybė. Tai visaapimantis žodis, į kurį telpa žodžiai laisvalaikis, poilsis, pramoga, hobis, mankšta, sportas, atostogos.
Pastaraisiais metais išaugo...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1563 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1563 ž.)
Darbo duomenys
  • Psichologijos referatas
  • 8 psl., (1563 ž.)
  • Word failas 66 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Psichologo darbas

Psichologo darbas Psichologija
Peržiūrėti darbą

Psichologijos namų darbas: Dėstytojai

Psichologijos namų darbas: Dėstytojai Psichologija
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą