Celiulitas dermatologijoje laikomas labai rimtu susirgimu, o daug metų su celiulitu kovojančios moterys jį vadina mirtina grožio liga. Celiulitas beveik nesusijęs su moters amžiumi, jos kūno sudėjimu. Celiulitas gali atsirasti, bet kurioje kūno vietoje, kur tik yra riebalinio audinio sluoksnis. Dažniausia pažeidžia viršutines šlaunų dalis, blauzdas ir sėdmenys. Ypač išryškėja, kai moters organizme vyksta hormoniniai pertvarkymai, pavyzdžiui merginoms celiulito užuomazgos gali atsirasti paauglystėje, o ypač išryškėja neštumo metu. Bėgant metams celiulitas tampa vis labiau pastebimas, nes moterys praranda raumenų masę vietoje jų, priauga riebalų. Taip pat senstant oda plonėja ir vis labiau išryškėję celiulitas. Celiulito vystymuisi didelės įtakos turi hormonai ir genetiniai, paveldimi veiksniai. Moteriškieji hormonai – estrogenai, vieni pagrindinių celiulito kaltininkų, linkę kauptis riebaliniame audinyje, todėl moterys, turinčios daugiau estrogenų nei vyrai, labiau linkusios į celiulitą. Moterys kurios turi celiulitą negailėdamos nei laiko, nei pinigų stengiasi išbandyti visas celiulito gydymo priemones – ir naminius senolių receptus, ir brangiausius anticeliulitinius kremus, ir masažus. Todėl celiulito tema yra aktuali visoms moterims.
Tikslas: Išsiaiškinti celiulito atsiradimo priežastis, gydymo būdus.
1. Sužinot kas lemia celiulito atsiradimą.
2. Išsiaiškinti veiksmingiausius celiulito gydymo būdus.
Celiulitas – kosmetologinė odos problema, kurią sukelia susilpnėjęs tonusas, kraujo ir limfos sąstovis ir nelygus poodinių riebalų pasiskirstymas. Oda tampa nelygi, panaši į „aplesino žievę“ vėliau virsta į gumbuotą , suglebusią, raukšlėtą odą.
Poodyje (hipodearmoje) esančios riebalinės ląstelės sudaro tarsi vynuogių kekes, apsuptas jungiamojo audinio, kraujagyslių, limfagyslių tinklo ir suformuoja tarsi medaus korį.
Moters organizme pasikeitus medžiagų apykaitai, sulėtėjus kraujo apytakai bei limfos drenažui, prasidėjus pirmiesiems kraujagyslių sienelės pažeidimams, sienelė palaipsniui skleruozuojasi, standėja, darosi ne tokia elastinga. Veikiant hormoniniams pasikeitimams daugėja riebalų. Jie moters organizme grupuojasi ir kaupiasi. Riebalų kekes iš visų pusių supa jungiamasis audinys – loagenas. Viršutiniame odos sluoksnyje, kur kaupiasi riebalų salelės, silpnėja kraujotaka ir limfotika. Šiame sluoksnyje kaupiasi skystoji kraujo dalis, todėl visas audinys dar labiau patinsta.
Procesui įsibėgėjus, kolagenas standėja ir traukiasi, kartu...
Šį darbą sudaro 1757 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Kiti darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!