Uždaviniai

Baudžiamosios teisės bendroji dalis - namų darbas

10   (3 atsiliepimai)
Baudžiamosios teisės bendroji dalis - namų darbas 1 puslapis
Baudžiamosios teisės bendroji dalis - namų darbas 2 puslapis
Baudžiamosios teisės bendroji dalis - namų darbas 3 puslapis
Baudžiamosios teisės bendroji dalis - namų darbas 4 puslapis
Baudžiamosios teisės bendroji dalis - namų darbas 5 puslapis
Baudžiamosios teisės bendroji dalis - namų darbas 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Arlauskas, išvažiuodamas iš kiemo automobiliu “Ford” į Vilniaus m. Antakalnio gatvę, nepraleido važiavusio dviratininko ir su juo susidūrė. Susidūrimo metu dviratininkui buvo sunkiai sutrikdyta sveikata bei sulaužytas dviratis (dviračio kaina 300 litų). Dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 281 straipsnį.
Ikiteisminio tyrimo metu A. paprašė atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės, nes jis atlygino nukentėjusiajam padarytą žalą ir šis jam neturi pretenzijų.
2. savo noru atlygino ar pašalino fiziniam ar juridiniam asmeniui padarytą žalą arba susitarė dėl žalos atlyginimo ar pašalinimo
3. susitaikė su nukentėjusiuoju
4. yra pagrindas manyti, kad jis nebedarys nusikalstamų veikų.
Prisipažinimas padarius nusikalstamą veiką reiškia, jog asmuo ne baudžiamojoje byloje surinktų įrodymų spiriamas, o pats savanoriškai prisipažįsta, jog yra padaręs baudžiamojo įstatymo uždraustą veiką, tai yra pats savanoriškai ikiteisminio tyrimo institucijoms ar teismui duoda teisingus parodymus apie esmines padarytos veikos aplinkybes bei pripažįsta savo kaltę.3
Padarytą žalą kaltininkas turi atlyginti ar pašalinti savo noru. Savanorišku žalos atlyginimu ar pašalinimu nėra laikomi tie atvejai, kai kaltininkas ją atlygina todėl, kad tai padaryti yra įpareigotas priimtu teismo nuosprendžiu. Apskritai žalos atlyginimas reiškia piniginį nusikalstama veika padarytos žalos kompensavimą. Žalos pašalinimas reiškia reiškia padarytos žalos neutralizavimą: turtinė žala pašalinama darbu; perduodamas kitas, analogiškas daiktas; apmokamos gydymosi, reabilitacijos dėl padarytos žalos sveikatai išlaidos; sumokama pinigų suma kaip kompensacija už padarytą žalą, padarytą nukentėjusiojo reputacijai. Moralinė žala taip pat gali būti atlyginta viešai atsiprašant nukentėjusiojo ir pan. Kompensacijos už padarytą žalą dydį nukentėjusysis nustato savarankiškai, tačiau tai neturi tapti pasipelnymo šaltinis. Šalių susitarimą tvirtina teismas, kuris gali nustatyti ir terminą, per kurį kaltininkas privalo atlyginti nukentėjusiajam padarytą žalą. Pateiktoje užduotyje nėra nurodyta, kokia žala ir kaip buvo atlyginta. Mano nuomone kaltininkas Arlauskas turėjo atlyginti nukentėjusiajam turtinę (dviračio sugadinimas) žalą ir padengti sveikatos gydymosi išlaidas. Tačiau remiantis nukentėjusiojo teigimu, jog jis pretenzijų neturi, einama prie išvados, kad abi pusės yra patenkintos. Ir jeigu abi šalys yra...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1391 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1391 ž.)
Darbo duomenys
  • Baudžiamosios teisės uždavinys
  • 6 psl., (1391 ž.)
  • Word failas 52 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį uždavinį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt