Uždaviniai

Baudžiamoji teisė - bendroji dalis

10   (1 atsiliepimai)
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 1 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 2 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 3 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 4 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 5 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 6 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 7 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 8 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 9 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 10 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 11 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 12 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 13 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 14 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 15 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 16 puslapis
Baudžiamoji teisė - bendroji dalis 17 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Vėlyvą vakarą B. pažadino garsus kaimyno šuns staugimas. Kadangi tai buvo ne pirmas kartas, B. nuėjo pas kaimyną ir ramiu balsu pasakė, kad jei šuns nepriežastinis staugimas nesiliaus, jis, paėmęs šautuvą, nušaus ir šunį, ir jį patį. Kaimynas, išsigandęs B. grasinimų, paskambino į policiją ir pranešė apie šį įvykį. Netrukus B. buvo sulaikytas, o prokuroras jam pareiškė įtarimus dėl grasinimo nužudyti (BK 145 straipsnio 1 dalis). Tačiau B. ir jo advokatas su tokiu įtarimu nesutiko, teigdami, kad B. veiksmuose nėra jam inkriminuojamo nusikaltimo sudėties.
Nagrinėjant pateikto uždavinio problematiką, būtina atskleisti pavojingos veikos sampratą, požymius, jos pasireiškimo formas, detaliau aptarti pavojingo veikimo formas, išanalizuoti LR BK 145 str. 1 d. dispoziciją ir argumentuotai atsakyti ar B. padaryta veika turėjo LR BK 145 str. 1 d. numatytos nusikalstamos veikos požymių ir ar jis už savo padarytą veiką gali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn.
Pavojinga veika yra būtinas kiekvienos nusikalstamos veikos objektyvusis požymis. Savaime suprantama, kad bet kokios pasekmės, tuo labiau numatytos baudžiamajame įstatyme, neatsiranda savaime, jos kyla dėl kokių nors priežasčių. Terminas „pavojinga veika“ yra specifinis terminas, vartojamas baudžiamojoje teisėje žmogaus poelgiui išreikšti. Jo negalima tapatinti su terminais „veikimas“ ar „veikla“. Pavojinga veika reiškia tiek veikimą, tiek neveikimą. Dažniausiai žalą visuomenės branginamoms vertybėms įmanoma padaryti tik aktyviais veiksmais, bet įmanomos ir tokios situacijos, kaip objektyvieji nusikalstamos veikos požymiai gali būti padaromi ir neveikimu1. Baudžiamasis įstatymas nusikalstamas veikas diferencijuoja ir pagal tai, ar nustatyta baudžiamoji atsakomybė vien už nusikalstamą veiką (formalioji sudėtis), ar baudžiamajai atsakomybei atsirasti yra būtini nusikalstamos veikos padariniai (materialioji sudėtis). Materialiosios sudėties atveju būtina nustatyti ir priežastinį ryšį tarp pavojingos veikos ir kilusių padarinių.
Baudžiamasis įstatymas skirtas apsaugoti visuomenės branginamas vertybes. Įstatymų leidėjas priima baudžiamuosius įstatymus, kuriais uždraudžia daryti tam tikras veikas, visų pirma tokias, kurios yra pavojingos, nes sukelia nepageidaujamas pasekmes. Tokių veikų požymiai yra įtraukiami į atitinkamų nusikalstamų veikų sudėtis ir aprašomi...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4684 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
17 psl., (4684 ž.)
Darbo duomenys
  • Baudžiamosios teisės uždavinys
  • 17 psl., (4684 ž.)
  • Word failas 151 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį uždavinį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt