Referatai

Žmogaus ir valstybės teisinis bendradarbiavimas

9.2   (2 atsiliepimai)
Žmogaus ir valstybės teisinis bendradarbiavimas 1 puslapis
Žmogaus ir valstybės teisinis bendradarbiavimas 2 puslapis
Žmogaus ir valstybės teisinis bendradarbiavimas 3 puslapis
Žmogaus ir valstybės teisinis bendradarbiavimas 4 puslapis
Žmogaus ir valstybės teisinis bendradarbiavimas 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kad žmogus žmogui nevirstų vilku, yra normos, taisyklės, įstatymai, vienu žodžiu – teisė, kuri nubrėžia ribas tarp galima ir draudžiama, tarp teisinga ir klaidinga, tarp moralu ir amoralu.
Valstybė savo piliečius veikia per teisę ir jos ribose. Jei valstybės ir jos individo santykyje nėra teisės, tada individas verčiamas valstybės sraigteliu ir priverstas tarnauti valstybei. Žmogus tampa priemone, o valstybė – tikslu. Teisė į valstybės ir individo santykį įneša kitokį pobūdį: šis santykis visiškai apsiverčia, ir žmogus tampa tikslu, o valstybė – priemone, jam tarnaujančia. Šiuo požiūriu teisės vertė nulemia jos ryšio su valstybe tiek, kiek pati valstybė tarnauja žmogui. Teisė apriboja valstybės veiklą, ypač žmogaus asmeninio gyvenimo srityje. Bet teisė ir legalizuoja valstybės veiklą, taigi ir valstybinio poveikio priemones (prievartą), kurioms suteikia teisinę formą. Aišku valstybės apribojimas teisė nepadaro asmens laisvės absoliučia, ją irgi riboja teisė (kitų žmonių teisės ir interesai). Valstybė ir asmuo tampa abipusiai atsakingi vienas prieš kitą.
2004 metais Lietuvos žmogaus teisių centras Lietuvos žmogaus teisių centras, vykdydamas projektą "Tarpusavio supratimo stiprinimas Lietuvoje: tarpetninės tolerancijos mokymas per žmogaus teises", kurį rėmė JAV Ambasados Demokratijos Komisija bei Pasaulio banko Smulkiųjų projektų programa, 2004 metais parengė ir išleido mokomąją priemonę "Tarpusavio supratimas: tarpetninė tolerancija". Ši mokymo priemonė skirta policijos pareigūnams, teisėsaugos institucijų darbuotojams ir visiems, kurie domisi žmogaus teisėmis, ypač klausimais, susijusiais su įvairiomis diskriminacijos formomis. Demokratinės visuomenės brandumas - tai jautrumas įvairioms mažumoms. Mažumų teisių apsauga yra įtvirtinta tiek tarptautiniu, tiek ir nacionaliniu lygiu.
Akcentuojamos nepakantumo pasekmės kasdieniniame gyvenime - diskriminacija. 2004 metais Lietuvos žmogaus teisių centras vykdydamas projektą "Europos žmogaus teisių vertybių skatinimas Lietuvoje skiriant ypatingą dėmesį diskriminacijos klausimams".
Ir Projektas "Žmogaus teisių apsaugos telekomunikacijų srityje stiprinimas", kurio trukmė 2003 m. rugsėjo 1d. - 2004 m. kovo 31 d. - projekto "Privataus gyvenimo apsauga telekomunikacijų srityje" tąsa.
Viena efektyviausių žmogaus teisių pažeidimų prevencijos priemonių yra policijos profesionalumas.
Žmogaus teisių laikymasis ir jų apsauga...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2051 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (2051 ž.)
Darbo duomenys
  • Civilinės teisės referatas
  • 5 psl., (2051 ž.)
  • Word failas 57 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt