Referatai

Žaidimo įtaka vaiko gyvenime

10   (1 atsiliepimai)
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 1 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 2 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 3 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 4 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 5 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 6 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 7 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 8 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 9 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 10 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 11 puslapis
Žaidimo įtaka vaiko gyvenime 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Visi psichologai nagrinėjo vaikų žaidimų veiklą tuo tarpu jaunimo žaidybinės veiklos išnagrinėtos nėra. Vaikai žaidime ruošia save gyvenimui, tuo pačiu jie lavinasi psichiškai ir fiziškai. Žaidimo metu galima pažinti vienas kitą. Įsižiūrėjus į vaikų žaidimus, mes matome, kad žaisdami jie gauna daug naujų įgūdžių: darbštumas, veiksmingumas, tikslo pasiekimas, žaidimas suburia kolektyvą, moko padėti vienas kitam, ugdomas atsakingumas, principingumas. Mokoma kultūringumo, nuoširdumo, kuklumo. Žaidimas ypač pagilina, intelektualiai praturtina žinias.
Žaidimas yra puiki priemonė sudrausminti vaikus, ugdyti savidrausmę. Vaikai labai noriai įsijungia į žaidimus. Per žaidimus vaikas vystosi fiziškai (tvirtesnė ranka, lankstesnis kūnas, taiklumas). Žaidimų metu vystosi vaiko gabumai. Gabumų problema yra labai įvairi, jie vystosi neblogai, ypač aktyviai vystosi gabumai ankstyvosios vaikystės metais.
Žaidimas nėra vien tik mokymasis, tai ir pramoga. Todėl žaidimai turi būti įdomūs, suteikti džiaugsmą, malonumą, priklausomai nuo auditorijos, turi veikti poilsį.
Žaidimo metu iškeliama problema, kurios sprendime formuojasi loginis mąstymas. Loginio mąstymo metu žaidėjas išsiaiškina svarbiausius žaidimo momentus ir pasirenka tiesiausią kelią problemai spręsti. Pats žaidimo momentas – kūryba.
Taigi žaidimas žmogaus gyvenime turi auklėjamąją reikšmę, fiziologinę, pažintinę reikšmę.
Žaidimas kaip kultūros elementas yra istoriškai susiformavęs socialinis reiškinys. Tai ypatingos veiklos būdas, charakteringas tik žmogui. Žaidimo esmė – iliuzinės fantastinės situacijos kūrimas. Tai rimta veikla įsivaizduojamajame pasaulyje. Žaidime susijungia varžybų, bendradarbiavimo, kovos pergalės konfliktų, įvairiausių manevrų, išaiškinimų elementų. Žaidimas visada – varžybos. Žaidime neegzistuoja socialiniai barjerai. Žaidimo metu žmogus pergyvena įvairius jausmus, kurie padeda jam vystytis kaip individualybei ir kaip kolektyvo nariui. Žaisti nereikia talento. Žaidimą vaikas pasirenka savo noru. Kad prasidėtų žaidimas, reikalinga žaidiminė situacija.
Žaidimas ikimokyklinio ugdymo etape interpretuojamas, kaip vaikų gyvenimo būdas ir pagrindinė jų veikla. Tinkamai organizuotas ugdymas žaidimu gali padėti plėtoti dvasines, fizines vaiko galias, formuoti visuminį jį supančio pasaulio – suvokimą. Žaidimo pagalba sužadinamos vaiko kūrybinės galios visose srityse.
Žaidimas – socialinis reiškinys, atsiradęs visuomenės vystymosi laikotarpiu darbo procese. Jis atspindi žmogų supantį pasaulį.. kaip rašoma enciklopedijoje, žaidimai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3040 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • Įvadas..3
  • 1. Trumpa žaidimų istorijos apžvalga. .4
  • 2. Žaidimo įtaka vaiko gyvenime5
  • 3. Žaidimas – erdvė, kurioje mokomasi bendrauti..8
  • 4. Žaidimų grupavimas ir jų įtaka vaikams.10
  • Literatūra.13

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (3040 ž.)
Darbo duomenys
  • Raidų psichologijos referatas
  • 12 psl., (3040 ž.)
  • Word failas 85 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt