Referatai

Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje

10   (1 atsiliepimai)
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 1 puslapis
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 2 puslapis
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 3 puslapis
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 4 puslapis
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 5 puslapis
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 6 puslapis
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 7 puslapis
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 8 puslapis
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 9 puslapis
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 10 puslapis
Vokiečių žemių centrai XVI amžiuje 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

XVI amžiaus Vokietijoje dideli miestai turėjo savo autonomiją ir dideles privilegijas. Didžiausia politine galia ir laisve naudojosi imperatoriškieji ir taip vadinami laisvi miestai, išsikovoję savo nepriklausomybę nuo vyskupų valdžios. Ūkio pakilimas Vokietijoje asocijuojasi su miestais, prekybos augimu, pirklių praturtėjimu. Vokietijos miestas XV-XVI amžiuje- civilizacijos veiksnys, mokslo ir literatūros centras, su kuriuo negalėjo konkuruoti nei žemvaldžių, nei kunigaikščių bendruomenės. XVI amžiuje stambus vokiečių miestas stebina įvairumu ir amatų augimu, technologijų naujovėmis, svarbiais išradimais, darbo našumo augimu, pramonės produkcijos augimu, komunikacinių sistemų vystymusi ir t.t. Miestai-metropoliai, įtvirtinantys savo vadovavimą ūkiniame šalies gyvenime, jungiantys Vokietiją su kitomis šalimis, tai buvo ekonominis šalies pakilimas. Nuo XVI amžiaus prasideda staigus Augsburgo augimas, kuris tapo pasaulinės reikšmės miestu, auga labiausiai savarankiškas miestas – Hamburgas, tarptautinių mugių centras – Frankfurtas prie Maino, rytinių Vokietijos sričių centras – Leipcigas. Išvardinti Vokietijos miestai – stambiausi miestai, turintys ryškią demografinio augimo tendenciją. Iškyla ir auga nauji miestai. Daugelis naujai atsiradusių miestų dar neturėjo miesto teisių, dažniausiai jų privilegijos apsiribojo tuo, kad kiekvieną sekmadienį vykdavo turgūs arba mugės.
Mano darbo tikslas – supažindinti su XVI amžiaus Vokietijos miestais – Augsburgu, Hamburgu, Frankfurtu prie Maino, Leipcigu ir kt. Taip pat pristatyti šių miestų ekonominę, ūkinę veiklą.
Rašydama šį darbą naudojausi knyga „История Европы от средневековья к новому времени” ( 3 tomas ), kurioje radau nemažai informacijos apie XVI amžiaus Vokietijos miestus, jų atsiradimo ir augimo tendencijas. Truputi medžiagos savo darbui radau ir „Lietuviškoje Tarybinėje enciklopedijoje” ( 3 ir 6 tomuose ) bei internetiniame puslapyje
VOKIETIJOS MIESTO SOCIALINĖ STRUKTŪRA
XVa. pabaigą ir XVIa. pradžią vienas istorikas pavadino „Didelio posūkio laikas”. Iš tikrųjų tais laikais keitėsi politinis, ekonominis, kultūrinis ir socialinis gyvenimas. Prekybos sąjungos ir atskiros šeimos, pvz. Fugger ir Welser Augsburge, pradėjo ankstyvojo kapitalizmo epochą Vokietijoje. Jos labai greitai surado išėjimą į tarptautinę rinką, kuri dėl svarbių atradimų suklestėjo XVI amžiuje.1
XVI amžiaus Vokietijos miestai turėjo sudėtingą socialinę...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2142 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS3
 • VOKIETIJOS MIESTO SOCIALINĖ STRUKTŪRA XVIa.4
 • MIESTAI – METROPOLIAI.5
 • PREKYBINIŲ RYŠIŲ VYSTYMASIS6
 • SUNKI VALSTIEČIŲ PADĖTIS8
 • ŽEMĖS ŪKIO VYSTYMASIS.8
 • VALSTIEČIŲ KARO PASEKMĖS9
 • IŠVADOS..10
 • LITERATŪRA10

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (2142 ž.)
Darbo duomenys
 • Visuotinės istorijos referatas
 • 11 psl., (2142 ž.)
 • Word failas 77 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt