Referatai

Viešasis bei privatusis bendravimas elektroninėmis priemonėmis

9.6   (3 atsiliepimai)
Viešasis bei privatusis bendravimas elektroninėmis priemonėmis 1 puslapis
Viešasis bei privatusis bendravimas elektroninėmis priemonėmis 2 puslapis
Viešasis bei privatusis bendravimas elektroninėmis priemonėmis 3 puslapis
Viešasis bei privatusis bendravimas elektroninėmis priemonėmis 4 puslapis
Viešasis bei privatusis bendravimas elektroninėmis priemonėmis 5 puslapis
Viešasis bei privatusis bendravimas elektroninėmis priemonėmis 6 puslapis
Viešasis bei privatusis bendravimas elektroninėmis priemonėmis 7 puslapis
Viešasis bei privatusis bendravimas elektroninėmis priemonėmis 8 puslapis
Viešasis bei privatusis bendravimas elektroninėmis priemonėmis 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Evoliucijos nuo brūkšnelių ir taškelių iki skaitmeninių nuliukų ir dvejetukų etapai – telefonas, radijas, televizija. Galutinis evoliucijos kreivės taškas – kompiuteris. Besibaigiant 20-ajam amžiui, sąvoka „kompiuteris“ ima aprėpti visus ligtolinius etapus – formuojasi unikalus elektroninės technikos hibridas. Jo funkcija – sukurti bendravimo be sienų galimybę. Kompiuteriai apglėbė visą pasaulį ir nutiesė tiltus tarp tolimiausiuose pasaulio kampeliuose esančių žmonių. Milijonai Žemės rutulio gyventojų įsiliejo į elektroninę erdvę. Tarpusavyje sujungtų informacinių tinklų sudaroma virtuali, rankomis neapčiuopiama kibernetinė visata, sunkiai aprašoma ir apibrėžiama.
Interneto vartojimo sferos yra labai įvairios, tai – ne tik mokymasis, darbas, prekių ir paslaugų pirkimas, bet ir laisvalaikis. Žmonės vis dažniau bendrauja internete – susipažįsta ir susitikinėja pokalbių svetainėse, naudojasi elektroniniu paštu, naujienų grupėmis, konferencijomis. Toks bendravimas atrodo labai ribotas – juk monitoriaus ekrane matomi tik bėgantys žodžiai. Nepaisant to, daugelis žmonių visame pasaulyje būtent taip susisiekia ir bendrauja vieni su kitais.
Kaip rodo įvairūs tyrimai, vienas populiariausių interneto vartojimo būdų - dalyvavimas įvairiose pokalbių svetainėse. Vienas senesnių virtualiems pokalbiams pritaikytų technologijų – IRC. IRC (Internet Relay Chat – Estafetinis Interneto Pokalbis) – tai pokalbių sistema su daugeliu vartotojų susirenkančių kanaluose paplepėti grupėse ir privačiai. Kanalas – tai virtuali vieta, „kambarys“, turinti pokalbio temą (topic). IRC principą 1988 metais sukūrė ,,Oulu” universiteto Suomijoje studentas Jarkko Oikarinenas. Sudarydamas galimybes daugelio vartotojų vienalaikei sinchroniškai komunikacijai, jau beveik dešimtmetį IRC įvairių šalių tyrinėtojų laikomas įdomiu tyrinėjimų objektu. Bendravimas šioje aplinkoje gana unikalus - asmeniniame bendravime informaciją vieni apie kitus gauname ne tik iš sakomų žodžių, bet ir iš neverbalinių šaltinių - žmogaus fizinių ypatybių, aprangos, kūno kalbos, veido mimikos, pagaliau ir bendravimo aplinkos, - o IRC terpėje fizinė žmogaus išorė neegzistuoja, o visa informacija perduodama tik tekstu. Tačiau šis tekstas yra dinamiškas, jis ne tik perduoda mintis, bet ir kuria bendravimo aplinką bei pokalbyje dalyvaujančių žmonių įvaizdžius, įtraukdamas pokalbio dalyvius į virtualų pasaulį.
IRC yra...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2047 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (2047 ž.)
Darbo duomenys
  • Kalbų kultūros referatas
  • 10 psl., (2047 ž.)
  • Word failas 79 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt