2010m.
„Grožis mums nesvetimas. Kuo jo daugiau, tuo geriau jaučiamės mes patys ir esantys aplink mus“. Žmonės nėra abejingi savo išvaizdai, todėl gerai atrodyti reikia pastangų ir net grožio profesionalų (kosmetologų, visažistų) pagalbos, nes jie naudoja įvairias priemones ir būdus žmogaus išvaizdai gražinti.
Makiažas – ne tik kaukė ir ne vien mada. Tai menas išryškinti gražiausius veido bruožus ir atskleisti jo individualumą. Makiažas visais laikais turėjo ir turi didžiulę reikšmę estetikos istorijoje, nes moterys ieškojo būdų gražiai atrodyti ir stengėsi išsaugoti grožį, sukurti savo įvaizdį, jis padeda padaryti išoriškai patrauklų nedidelį mūsų odos plotą – veidą, iškirptės sritį... Be to, įrodyta, kad fizinė išvaizda padeda sukurti didesnį emocinį ir psichologinį pasitikėjimą. Makiažas padeda moteriai labiau pasitikėti savimi, jaustis optimistiškai.
Dekoratyvinė kosmetika įprastine šio žodžio prasme – tai būdas pagražinti žmogaus išorę. Kiekviena moteris norėtų atrodyti jaunai ir efektingai. O norint pasidaryti sau tinkamą makiažą reikia žinoti:1. Spalvų rūšis2. Spalvinį tipą3. Makiažo paskirtį. Taip pat makiažas yra skirstomas į keturias rūšis, tai: rytinį, dieninį, vakarinį, proginį. Tad viena iš dažniausiai naudojamų rūšių yra vakarinis, kurio atlikimo tecnologija ir panagrinėsime.
Chapter 1
1. Makiažo istorija
Žmonės puošė ir gražino savo kūną nuo seno. Apie veido ir kūno puošybą kiekviena tauta turėjo savą supratimą. Nors praėjusių amžių veido ir kūno puošyba dabar mums atrodo keista, ji turėjo tuos pačius tikslus, kaip ir šiuolaikinės kosmetikos priemonės: puošti, paslėpti defektus, pabrėžti tai, kas gražu. Istorijos ištakose slypi sveikas protas ir funkcionalumas. Viskas kilo iš asmens higienos būtinumo suvokimo, ritualinės puošybos ir noro išsiskirti. Vyrai atlikdavo ritualinę puošybą, kad atbaidytų piktus demonus, išgąsdintų priešus, prisišauktų sėkmę, moterys – per ritualines aukojimo šventes, dėl grožio, norėdamos išsikviesti gerąsias dvasias ar lietų ir kt.[1, 11] Iš senovės kronikų, papirusų ir freskų, archeologinių iškasenų, pasiekusių mus iš tūkstantmečių, sužinome dekoratyvinės kosmetikos istoriją. Labiausiai paplitusi dekoratyvinė kosmetika buvo pietinėse šalyse: Egipte, arabų šalyse, Graikijoje, Indijoje ir...
Šį darbą sudaro 3970 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!