Šperos

Leidinių paruošimo procesai

10   (1 atsiliepimai)
Leidinių paruošimo procesai 1 puslapis
Leidinių paruošimo procesai 2 puslapis
Leidinių paruošimo procesai 3 puslapis
Leidinių paruošimo procesai 4 puslapis
Leidinių paruošimo procesai 5 puslapis
Leidinių paruošimo procesai 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Poligrafijos įrenginiuose dažnai reikia valdyti šviesos spindulį, keičiant jo intensyvumą ir nukreipiant jį reikiama kryptimi.Įtaisai, nuo kurių savybių žymiu mastu priklauso viso įrenginio techninės charakteristikos. Kadangi kaip šviesos šaltiniai dabar dažniausiai naudojami lazeriai, tai kalbėsime apie lazerio spindulio moduliavimą.azerio spindulio moduliavimassuprantamas kaip jo keitimas(valdymas) plačiąja prasme –intensyvumo ir impulso trukmės keitimas, tolydinio spinduliavimo pakeitimas impulsiniu, poliarizacijos savybių keitimas ir pan. Pagal vietą, kur stovi moduliatorius, jie skirstomi į išorinius (kvantinio rezonatoriaus išorėje) ir vidinius (rezonatoriaus viduje).Naudojami tokie lazerio šviesos moduliavimo metodai:moduliavimas keičiant lazerio maitinimą (kaupinimą);moduliavimas keičiant lazerio optinio rezonatoriaus kokybę;moduliavimas išoriniais elektriniais,optiniais ir akustiniais,optiniais moduliatoriais;lazerio spindulio nukreipimas. Puslaidininkio lazerio spindulys paprastai moduliuojamas pirmuoju būdu, kitų lazerių šviesa dažniausiai moduliuojama išoriniais moduliatoriais. Šviesos spindulio deflektorius (skeneris)nukreipiaspindulį reikiama kryptimi. Šviesos užraktasnutraukiaarba įjungiaspindulį reikiamu momentu. Užraktai konstruojami moduliatorių arba deflektorių principu.
nergijos kiekis, kurį elektromagnetinė banga perneša per vienetinę trukmę pro tam tikrą paviršiaus plotą Ф=dW/dt. Spinduliavimo savybės priklauso nuo jo bangos ilgio. Vieno bangos ilgio spinduliavimas vadinamas monochromatiniu. Įvairių šviesos šaltinių spektrai būna linijiniai, juostiniai ir ištisiniai. Linijinio arba juostinio spinduliavimo srautas lygus jo atskirų linijų arba juostų spinduliavimo srautų sumai. Ištisinio spektro spinduliavimo pasiskirstymą pagal bangos ilgį charakterizuoja spektrinio tankio funkcija C(λ)=dФ/dλ. Šaltinio spinduliuotės srautas vienetiniame erdviniame kampe I=dФ/dΩ. Konkretaus šviesos šaltinio srauto didumas yra pastovus ir jo negalima padidinti jokiomis optinėmis priemonėmis. Erdvinis kampas Ω=A/R2=4pi sin2(β/4). Daugelis šviesos šaltinių spinduliuoja pagal Lamberto dėsnį I=I0cosα. Šviesos stiprio sąvoka taikoma tik taškiniams šaltiniams. Kiekvieną šviesos šaltinį galima laikyti taškiniu, jeigu atstumas iki jo l didesnis už skersinį šaltinio matmenį d bent penkis kartus–l>5d. Jeigu šviesos šaltinis spinduliuoja į visas puses vienodu stipriu I, tai jo šviesos srautas lygus Ф=4piI. Apšvieta yra srautas tenkantis vienetiniam apšviestam paviršiui E=dФ/dA. Taikoma ne spinduliuotės šaltiniams, bet nusako spinduliuotės energijos krintančios į apšviečiamą paviršių intensyvumą. Spinduliuotės šaltiniai yra baigtinių matmenų , jie nusakomi skaisčiu. Skaistis charakterizuoja šviesos stiprio...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 7047 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (7047 ž.)
Darbo duomenys
  • Špera
  • 6 psl., (7047 ž.)
  • Word failas 142 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt