Referatai

Etiketas viešajame administravime

9.0   (2 atsiliepimai)
Etiketas viešajame administravime 1 puslapis
Etiketas viešajame administravime 2 puslapis
Etiketas viešajame administravime 3 puslapis
Etiketas viešajame administravime 4 puslapis
Etiketas viešajame administravime 5 puslapis
Etiketas viešajame administravime 6 puslapis
Etiketas viešajame administravime 7 puslapis
Etiketas viešajame administravime 8 puslapis
Etiketas viešajame administravime 9 puslapis
Etiketas viešajame administravime 10 puslapis
Etiketas viešajame administravime 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Etiketas yra bendravimo priemonė, padedanti reguliuoti žmonių tarpusavio reikšmingumus, sukultūrinant žmogaus reakcijas, pareiškiant dėmesį, sveikinimą, užuojautą, pagerbimą, paslaugą ir kt. Žmogaus prigimtinis reikšmingumas yra jos orumas. Bet reikšmingumas visuomenėje yra nevienodas, o etiketas pabrėžia skirtumus tarp tėvų ir vaikų, moters ir vyro, seno ir jauno, išsilavinusio ir neišsilavinusio ir pan. Etiketo taisyklės sukonkretina, siūlo rekomendacijas įvairiems tipiškiems elgesio atvejams, kaip parodyti dėmesį žmogaus išskirtinumui. Įvertindamas tam tikras bendravimo taisykles ir normas, etiketas yra ritualinės kultūros dalykas, padedantis reguliuoti žmonių santykius. Kultūros išmokstama, ji nėra įgimta ar perduodama, ji ugdoma.
Tinkamas elgesys yra vienas svarbiausių veiksnių siekiant karjeros versle. Be pagrindų elgesio taisyklių, kurių reikia laikytis dirbant, svarbu atkreipti dėmesį į manieras, bendraujant telefonu, bei tinkamą stilių rašant laiškus ir elektroninio pašto pranešimus.
„Etiketas (1, p. 30) (pranc. etiquette – etiketė, kortelė) – tinkamo, deramo, privalomo elgesio viešumoje taisyklių visuma. Tai smulkios, buitinės taisyklės, nepagrįstos jokiomis teorijomis ir neturinčios jokio paaiškinimo, kodėl taip yra. Šių taisyklių „pagrindimas“ dažniausiai yra paprotinis-tradicini. Pvz.: „taip reikia elgtis, nes taip elgiasi visi“, o ne todėl jog Tu manai, kad taip teisinga.“ (1, p. 30).
Mandagumas – tai bendravimo būdas, išreiškiantis pagarbą, dėmesį, toleranciją ir paslaugumą kitam asmeniui (2, p. 194).
„Diplomatinis etiketas (diplomatinis protokolas) – tai elgesio taisyklės, kurių diplomatai ir kiti oficialūs valstybių atstovai privalo laikytis įvairiuose oficialiuose diplomatiniuose renginiuose ir bendraudami tarpusavyje“ (6, p.15).
Tinklo etiketas (angl. Netiquette, „network“ – 'tinklas' ir pranc. etiquette – 'etiketas') – bendravimo žiniatinklio taisyklių rinkinys, žiniatinklio etiketas. Tinklo etiketą galima būtų palyginti su garbės kodeksu. Jis nėra sukurtas kokios nors konkrečios institucijos ir jokiu būdu nėra privalomas vykdyti. Nepaisant to, su tinklo etiketu, talpinančiu savyje didelį ir pakankamai universalų elgsenos internete taisyklių rinkinį, turėtų būti susipažinęs kiekvienas internautas (3).
Etiketas – neatsiejama mūsų kasdieninio gyvenimo dalis. Etiketo taisykles reikia žinoti ir mokėti jų laikytis. Mokydamiesi stengiamės situacijas supaprastinti. Tačiau gyvenime retai pasitaiko aiškių...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1996 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • ĮVADAS 3
  • PAGRINDINĖS SĄVOKOS 4
  • ETIKETAS ŠIANDIENINIAME VIEŠAJAME ADMINISTRAVIME 5
  • ETIKETO PROBLEMOS VIEŠAJAME ADMINISTRAVIME 7
  • IŠVADOS 10
  • LITERATŪRA 11

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
11 psl., (1996 ž.)
Darbo duomenys
  • Referatas
  • 11 psl., (1996 ž.)
  • Word failas 42 KB
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt