Referatai

Darbų sauga prastomis oro sąlygomis

9.2   (2 atsiliepimai)
Darbų sauga prastomis oro sąlygomis 1 puslapis
Darbų sauga prastomis oro sąlygomis 2 puslapis
Darbų sauga prastomis oro sąlygomis 3 puslapis
Darbų sauga prastomis oro sąlygomis 4 puslapis
Darbų sauga prastomis oro sąlygomis 5 puslapis
Darbų sauga prastomis oro sąlygomis 6 puslapis
Darbų sauga prastomis oro sąlygomis 7 puslapis
Darbų sauga prastomis oro sąlygomis 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Nujų ir kokybiškesnių darbo vietų kūrimas visuomet buvo vienu iš europos sąjungos uždavinių. Šį uždavinį oficialiai patvirtino europos taryba 2000 m. kovo mėn.Įvykusiame susitikime lisabonoje. Tai yra vienas iš pagrindinių darbo kokybės gerinimo aspektų. Sprendžiant naujus socialinės politikos uždavinius, kuriuos iškėlė radikalūs europos ekonomikos ir visuomenės pertvarkymai, nicos europos tarybos patvirtintoje europos socialinės politikos darbotvarkėje yra iškeliamas poreikis užtikrinti pozityvią ir dinamišką ekonominės, socialinės ir darbo politikos tarpusavio sąveiką. Socialinės politikos darbotvarkės tikslas yra ne tik stiprinti socialinės politikos vaidmenį, bet ir užtikrinti, kad ji būtų dar efektyvesnė garantuojant asmenų apsaugą, mažinant nelygybę bei stiprinant socialinę sanglaudą. Stokholmo europos taryba sprendė darbo kokybės klausimą, siekiant ne tik išsaugoti būtiniausius standartus, bet ir juos kelti bei skatinti tolygesnę pažangą, kas yra pagrindinė visiško užimtumo atkūrimo prielaida. Šiame kontekste sauga ir sveikata darbe yra vienas iš socialinės politikos klausimų, kuriam europos sąjunga sutelkė savo jėgas.
Normalios meteorologinės darbo sąlygos.
Meteorologines darbo sąlygas sudaro: šiluminė spinduliuotė, oro temperatūra, santykinė oro drėgmė, oro judėjimo greitis ir slėgis. Šie meteorologinių sąlygų parametrai ypač svarbūs darbingumui, žmogaus šilumos apykaitai, šiluminei organizmo pusiausvyrai.
Patalpos ir darbo zonos temperatūra turi būti reguliuojama, kad jos svyravimai neveiktų žmogaus organizmo. Darbo patalpų temperatūra turi būti neaukštesnė nei 28 laipsniai šilumos, nes aukštesnėje temperatūroje sutrinka organizmo termoreguliacijos procesai. Karštame ore žmogaus organizmas perkaista, pavargsta, sutrinka medžiagų apykaitos procesai, sulėtėja. reakcija, padidėja traumų pavojus. Žemoje temperatūroje sulėtėja kraujo apytaka, rankų ir kojų judrumas, organizmas gali peršalti.
Apšvietimas yra neatskiriamas veiklos elementas. Higienos normas atitinkantis darbo vietų apšvietimas sudaro geras darbo sąlygas, mažina darbuotojų nuovargį, užtikrina atliekamų darbų kokybę. Blogas apšvietimas padidina nelaimingų atsitikimų skaičių, kenkia dirbančiųjų sveikatai. Dėl nuolatinės akių įtampos blogėja regėjimas. Tinkamai įrengtas apšvietimas turi racionaliai nukreipti šviesos srautą, nesudaryti šešėlių, neakinti dirbančiųjų.
Darbo vietų apšvieta gali būti natūrali ir dirbtinė. Natūrali apšvieta – tai tiesioginiai ar išsklaidyti saulės spinduliai, kurių intensyvumas kinta, atsižvelgiant į...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1503 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. Įvadas.3
 • 2. Normalios meteorologinės darbo sąlygos4
 • 3. Darbo vietų apšvietimas..5
 • 4. Darbų sauga dirbant audros salygomis.6
 • 5. Darbų sauga vykdant darbus atviruose deniuose esant žemai temperatūrai.. 7
 • 6. Išvados. 8

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
8 psl., (1503 ž.)
Darbo duomenys
 • Referatas
 • 8 psl., (1503 ž.)
 • Word failas 22 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt