Referatai

Vaikų traumos

9.0   (3 atsiliepimai)
Vaikų traumos 1 puslapis
Vaikų traumos 2 puslapis
Vaikų traumos 3 puslapis
Vaikų traumos 4 puslapis
Vaikų traumos 5 puslapis
Vaikų traumos 6 puslapis
Vaikų traumos 7 puslapis
Vaikų traumos 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Vienas iš svarbiausių šiuolaikinės visuomenės uždavinių – ne tik įveikti ligas, bet ir ieškoti būdų, kaip išsaugoti ir stiprinti žmogaus sveiatą. Mokyklinis amžius yra palankiausias ne tik moksleivio dalykiniam parengimui, bet ir vertybinių nuostatų bei sveikatos gyvensenos įgūdžių formavimui. Sveikatos ugdymui mokykloje turi būti skiriama pakankamai daug dėmesio. Įvairių dalykų mokytojai turi pateikti žinių apie sveikatos saugojimą ir stiprinimą integruodami jas į dėstomo dalyko turinį. Moksleiviai didesnę dalį praleidžia mokykloje, todėl labai svarbu rūpintis jų sveikatą, sudaryti mokymosi, poilsio, mitybos sąlygas, modeliuoti ugdymo procesą, nustatant protinį ir fizinį krūvį, atsižvelgti į vaiko mokyklinį brandumą. Tai lemia moksleivių sveikatą ir mokymosi sėkmę. Didžiausią įtaką žmogaus sveikatai turi gyvenimo būdas ir aplinka. Norint sveikai gyventi, išsaugoti svekatą bei ją stiprinti, ne visada palanki yra socialinė aplinka – šeima, mokykla, bendruomenė, kurioje gyvename. Labai svarbu nuo mažens ugdyti sveiką ir saugią gyvenseną. Yra atskiros svarbios sveikatos sritys (fizinė, asmeninė, socialinė, emocinė, protinė). Ugdymo tikslai reikalauja padėti vaikui save identifikuoti, mokytis būti audentiškam, sudaryti sąlygas pajusti pasisekimo jausmą.
Žmogaus augimas ir vistymasis priklauso nuo kasdieninio fizinio aktyvumo. Žmogaus fizinis aktyvumas yra susijęs su amžiumi. Nepakankamas fizinis aktyvumas vadinamas hipokineze. Reikia rūpintis vaikų poreikiu judėti, nes vaikas iš prigimties yra aktyvus. Jis pavargsta ne tiek nuo judesių, kiek nuo pasyvumo. Reikia toleruoti kiekvieno berniuko ir kiekvienos mergaitės norą judėti. Noro judėti negalima drausti ir slopinti, o reikia skatinti. Neįmanoma įsivaizduoti sveiko vaiko, kuris nejudėtų, nebėgiotų, tačiau pastaruoju metu vis daugiau vaikų per mažai mankštinasi ir visai nesportuoja. Aukštesniųjų klasių moksleivių fizinis aktyvumas mažėja, todėl labai svarbu kuo anksčiau išaiškinti fizinio aktyvumo svarbą, skatinti juos sportuoti ir būti fiziškai aktyviems. Nepakankamas fizinis aktyvumas yra nepalankus vaikų sveikatai, kenkia organizmo sveikatai ir brendimui. Organizmo fizinės būklės sutrikimai yra susiję su mokslo ir technikos progresu. Sutrikusios sveikatos vaikai mažiau būna gryname ore ir beveik nedalyvauja užklasiniuose kūno kultūros ir...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1763 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas 3
 • Nepakankamas fizinis aktyvumas. 3
 • Regos sutrikimas. 5
 • Psihologinės traumos 6
 • Išvados. 8
 • 10 klausimų, vaikams nuo 12 iki 16 metų. 9
 • Literatūra: 10

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1763 ž.)
Darbo duomenys
 • Ligų ir traumų referatas
 • 8 psl., (1763 ž.)
 • Word failas 57 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt