Rašiniai

Tikėjimas bei religija

9.8   (3 atsiliepimai)
Tikėjimas bei religija 1 puslapis
Tikėjimas bei religija 2 puslapis
Tikėjimas bei religija 3 puslapis
Tikėjimas bei religija 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Tikėjimas apima visa, bet nėra apimamas, nėra nei vienos esybės, kurioje jo nebūtų. Juk jeigu tikėjimas nebūtų visur, jis neapimtų visko. Tikėjimas atsirado tada, kai atsirado pirmieji mastantys žmonės ir jis tęsiasi iki dabar. Juk žmonės turėjo kažkuo tikėti, kad išliktų. Jie bijojo jiems nesuprantamų dalykų (pvz.: oro stichijų tokių kaip perkūnija, lietus, ugnis ir t.t.), todėl pradėjo jiems aukoti aukas, kad būtų apsaugoti. Galbūt žmonės ir dabar gyvena, nes tikėjimas išliko iki šių dienų.
Kalbant apie tikėjimą negalime užmiršti ir visagalio Dievo. Kai buvome maži, galvojome, kad Dievas yra senyvas vyras sėdintis danguje ir stebintis visą žmoniją iš viršaus, tačiau taip nėra ir visi tai žino. Jis yra visur ir tuo pačiu yra arba pernelyg didingas, arba pernelyg abstraktus, tačiau vis dėlto yra tikėjimo objektas. Dievybę suprantame kaip begalybę, kaip neapribotą, be galo tobulą esybę. Taigi užtenka vien tik galvoti apie Dievą, kad žinotume jog jis yra. Galime suklysti priskirdami Dievui tik tai, ką aiškiai matome darant be galo tobulai Esybei. Juk niekada neapsiriktume, spręsdami apie Dievo kūrinius tik iš to, ką aiškiai ir akivaizdžiai matome jų idėjose, nes jei Dievas juos sukūrė pagal tas idėjas, kurios yra jų pirmavaizdžiai, tai negali būti, kad jos atvirai neparodytų jų prigimties, - juo labiau neklystame, priskirdami Dievui tik tai ką aiškiai ir akivaizdžiai matome priklausant be galo tobulai Esybei.
Taigi, Dievas yra nepriklausomas, vadinasi jis nekintamas, nes Dievas į kurį mes tikime šiandien yra tas pats Dievas, kuriuo tikėjo žmonės ir prieš kelis tūkstančius metų. Nėra padarinio arba pakitimo be priežasties, tačiau Dievas nepriklauso nuo priežastingumo. Taigi, jei Dieve kas nors pakistu, jis pats būtų šito priežastis, ir jei jis pakistų, tai pakistų ir tūkstantmečius nusistovėjęs tikėjimas juo. Mat jo sprendimai, nors ir visiškai laisvi, yra amžini ir nekintami.
Dievas sumanė, arba, tikriau, parengė, savo sprendimus, remdamasis amžinąja išmintimi, kuri yra nepažeidžiama jo valios...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1442 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (1442 ž.)
Darbo duomenys
  • Filosofijos rašinys
  • 4 psl., (1442 ž.)
  • Word failas 38 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Karlo Markso požiūris į filosofiją ir religiją

Karlo Markso požiūris į filosofiją ir religiją Filosofija Peržiūrėti darbą

Religija ir religijos filosofija

Religija ir religijos filosofija Filosofija Peržiūrėti darbą

Krikščioniškoji tradicija: tikėjimas ir protas

Krikščioniškoji tradicija: tikėjimas ir protas Filosofija Peržiūrėti darbą

Filosofija ir religija

Filosofija ir religija Filosofija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt