Konspektai

Teisės ir informacinių technologijų sąveika

10   (1 atsiliepimai)
Teisės ir informacinių technologijų sąveika 1 puslapis
Teisės ir informacinių technologijų sąveika 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Informacinių technologijų įtaka teisei pasireiškia naujų teisės kompleksinių šakų atsiradimu (informacinių technologijų teisė) bei tradicinių teisės šakų reguliavimo srities praplėtimu su informacinėmis technologijomis susijusiems visuomeniniams santykiams.
Teisės įtaka informacinėms technologijoms vertinama nevienaprasmiškai. Viena vertus, visuomet pažymima, kad teisė nespėja su naujausiomis informacinėmis technologijomis, nespėja sureglamentuoti šių naujų technologijų naudojimo. Tačiau kita vertus pripažįstama, kad naujų technologijų atsiradimas nereiškia tradicinių socialinių vertybių balanso atsisakymo.
Informacinėje visuomenėje informacijos kiekiai nuolat sparčiai auga. Daugėjant informacijos, teisinės informacijos kiekis taip pat didėja. Tuo pačiu didėja poreikis efektyviai valdyti teisinę informaciją.
Teisinės informacijos paieškos sistema susideda iš trijų dalių – teisinių dokumentų duomenų bazės sukūrimas, teksto analizė ir teksto reprezentacija.
TEISINĖS INFORMATIKOS IR INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ TEISĖS SANTYKIS
Informacinių technologijų teisė yra teisės šaka, kurios normos reglamentuoja informatiką ir telematiką. Angliškai dar vadinama “computer law”.
Informatika- mokslo ir technikos sritis, nagrinėjanti informacijos kaupimo, perdavimo ir apdorojimo dėsningumus, metodus ir technines priemones.
Informatikos objektas - informacija, algoritmai, jų užrašymas naudojant programavimo kalbas, kompiuterinė technika bei informacinės technologijos.
Pagrindinės informatikos (informatikos mokslo) sritys yra:
1. Informatikos ir informatizacijos bendrieji klausimai (informacijos sąvoka, socialinė informacija, informacijos vaidmuo visuomenėje. Informacinis saugumas bei socialiniai informatizacijos padariniai)
2. Teorinė bei matematinė informatika (algoritmas, modelis, formalizacija, sprendimų priėmimo teorija, matematinių bei loginių priemonių taikymas informacijai tvarkyti)
3. Dirbtinio intelekto teorija (intelektualinių bei psichinių procesų modeliavimas kompiuteriais, ekspertinės sistemos, intelektiniai darbai, atpažinimas)
4. Skaičiavimo technika bei programavimas (kompiuterių architektūra, programos bei programavimo samprata, kompiuterių istorija, ITT vystymosi tendencijos, kompiuteriniai tinklai ir sistemos)
5. Taikomoji informatika (problemos, kylančios taikant įvairius informacijos kaupimo bei tvarkymo įvairiose mokslo bei praktinės veiklos sferose klausimai – ekonomikoje, teisės, karo strategijos tikslais, kt) Kaip taikomoji disciplina informatika nagrinėja informacinių procesų dėsningumus (kaupimas, tvarkymas bei skleidimas informacijos,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 615 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (615 ž.)
Darbo duomenys
  • Informacinių technologijų konspektas
  • 2 psl., (615 ž.)
  • Word failas 32 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt