Objektas – studentų požiūris į sveikatą.
Darbo tikslas: sužinoti studentų požiūrį į sveikatą.
1. Atlikti anketinę apklausą.
2. Atkleisti sveikatos puoselėjimo prioritetus.
Mūsų atliktos apklausos bendrabutyje gyvenančių studentų rezultatai, parodė, jog 47% savo sveikatą vertina vidutiniškai, tačiau nemažai studentų, net 40% savo sveikatą vertina gerai. Tik maža dalis studentų savo sveikatą vertina patenkinamai arba blogai.
Iš mūsų surinktų duomenų galima spręsti, jog bendrabutyje gyvenantys studentai propaguoja sveiką gyvenseną, sveikai maitinasi, prisižiūri savo sveikatos būklę, sportuoja.
Atliktas tyrimas parodė, jog 64% iš visų apklaustųjų savo gyvenimo kokybę vertina gerai. Mažuma dalis ją vertina vidutiniškai arba blogai. Nuo esamos sveikatos priklauso ir gyvenimo kokybė, nes būtent nuo sveikatos priklauso, kaip aktyviai žmogus gali dalyvauti savo gyvenime. O mūsų atliktas tyrimas parodė, jog bendrabutyje gyvenantys studentai savo sveikatą vertina pakankamai gerai, tad ir jų gyvenimo kokybė yra gera.
Mūsų atlikta apklausa parodė, jog net 60% bendrabutyje gyvenančių studentų savo sveikata rūpinasi, 27% savo sveikata rūpinasi kartais, o 13% ja nesirūpina išvis. Šie duomenys parodo, jog dauguma studentų aktyviai rūpinasi savo sveikata, stengiasi išlaikyti esamos sveikatos būklę tobulina sveikatos gerinimo planus.
Dauguma mūsų apklaustųjų studentų savo sveikata rūpinasi sportuodami, mažesnė dalis reguliariai lankosi pas gydytojus arba maitinasi ekologiškais produktais. Fizinis aktyvumas, šių studentų gerina ir stiprina sveikatą, mažina riziką lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis. Taipogi sveika mityba iš tikrųjų yra sveikatos pagrindas. Sveikai besimaitinantys studentai gali išvengti daug įvairių negalavimų, tai yra nutukimo, padidėjusio cholesterolio kiekio, aukšto arba žemo kraujo spaudimo. Taipogi ir lankymasis pas gydytojus yra geras sprendimas, nes tai gali užkirsti kelią įvairioms ligoms, kurių simptomų studentas gali net nejusti.
Atliktas tyrimas parodė, jog net 40% savo mitybą stengiasi reguliuoti kartais, 33% savo mitybos nereguliuoja, o 27% ją reguliuoja. Tokie rezultatai parodo, jog iš dalies studentai nesirūpina savo sveikata, nes kadangi tik mažuma dalis reguliuoja savo mitybos įpročius. Galime daryti išvadą, jog studentai, kurie nesirūpina savo mityba, negauna pakankamai energijos ir jiems reikalingų...
Šį darbą sudaro 1188 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!