Šperos

Strateginis valdymas

10   (1 atsiliepimai)
Strateginis valdymas 1 puslapis
Strateginis valdymas 2 puslapis
Strateginis valdymas 3 puslapis
Strateginis valdymas 4 puslapis
Strateginis valdymas 5 puslapis
Strateginis valdymas 6 puslapis
Strateginis valdymas 7 puslapis
Strateginis valdymas 8 puslapis
Strateginis valdymas 9 puslapis
Strateginis valdymas 10 puslapis
Strateginis valdymas 11 puslapis
Strateginis valdymas 12 puslapis
Strateginis valdymas 13 puslapis
Strateginis valdymas 14 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1. SV apibrėžimas. Jo esmė tikslas ir uždaviniai.
Strat-ja – ilgalaik.veiksmų planas. SV – įsipareigojimo daryti nuo vizijos iki įgyv-mo ribose proceso vykdymas, kurio ribos apima 5 svarb. užd-us: 1. Vizijos form-mas; 2. Tikslų nustatymas ir iškėlimas; 3. Strat.plano kūrimas, tikslų įgyv-mas; 4. Kontrolė; 5. Naujų tendencijų fiksavimas ir naujų proc. sudarymas, pasiektų rezultatų įvertinimas.
SV – tai sudėtinis nenutrūkstantis proc., apimantis 2 abstrakčias ribas: vizijos ir misijos suformulavimas ir jos įgyv-mas. Šiame proc. išskiriami jau anksčiau minėti 5 uždav. SV esmė – numatyti ateitį, laikytis kurso, įsipareigoti, atlikti konkr. darbą ar darbų kompleksą ir tik jį ir ne ką kitą. SV paskirtis – apsaugoti org-jas nuo nesėkmių, priversti vadovus mokytis iš klaidų, nepamiršti keistis, nes nauja situacija reikalauja naujų spr-ų. SV objektais g.b. pati mažiausia ir pati didžiausia org-ja. Org-ja vadinama dviejų ar daugiau žm.grupė, turinti bendrą tikslą ir sutelktomis pastangomis siekianti jį įgyv-ti.
2. SV pagrindinės kategorijos.
1) vizija arba strat.vizija yra ateities vaizdas, kurį org-ja nori pasiekti; 2) org-jos misija – svarbiausias tikslas, ko org-ja siekia; 3) tikslai – būsena, kurios org-ja siekia, kur org-ja nori būti. Jie yra labai įvairūs: fin., ilgalaik., soc. ir kt. Fin. tikslai apibūdinami taupumo kategorijomis; 4) S.v-e kultūros kategorija susieta su multikultūra; 6) strat-ja – org-jos vadovų veiklos būdas, siekimas užsibrėžtų tikslų, mobilizuojant darbuotojų pastangas, sudarant palankias darbo sąlygas, skatinant laiku atlikti užduotis, kokybiškai ir iš I karto; 7) strat.planas – kompleksas darbų, kuriuos org-ja numato, realizuoja, kuriems įvykdyti turi kvalifikuotus darbuotojus, fin-mą, apibrėžtą laiką; 8) strat-jos įgyv-mas – kontrolės proc., padedantis org-jos vadovams išvengti klaidų, numatytus darbus atlikti laiku, kokybiškai ir užsibrėžtus tikslus suspėti įgyv-ti. Kai nukrypstama nuo plano, daromas strat.koregavimas; 9) strat-jos įvertinimas daromas naudojant kompleksą rodiklių, kurie apibūdina pasiektą org-jos būseną, veiklos našumą, kokybę, gaminių konkurentiškumą ir t.t.
3.Strat-jų rūšys ir jų apibūdinimas.
SV kategorijos ir pati mokslo šaka susiformavo XX a. 7-10 vid....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 13033 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (13033 ž.)
Darbo duomenys
  • Vadybos špera
  • 14 psl., (13033 ž.)
  • Word failas 292 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt