Konspektai

Socialinės psichologijos medžiaga egzaminui

10   (1 atsiliepimai)
Socialinės psichologijos medžiaga egzaminui 1 puslapis
Socialinės psichologijos medžiaga egzaminui 2 puslapis
Socialinės psichologijos medžiaga egzaminui 3 puslapis
Socialinės psichologijos medžiaga egzaminui 4 puslapis
Socialinės psichologijos medžiaga egzaminui 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Socialiniai poreikiai-a) priklausymo; b) kontrolės; c) pagarbos, reikšmingumo, meilės; d) praktiniai poreikiai.
Bendriausi bendravimo principai: a) bendravimas gali būti iš anksto apgalvotas, sąmoningas ir priešingai; b) neįmanoma nebendrauti; c) bendravimas yra negrįžtamas procesas. Neištrinsite pasakytų žodžių, to kas įvyko; d) Bendravimo negalima pakartoti.
Reikia atsiminti: a) nėra idealaus bendravimo būdo; b) kompetencija yra situacinis dalykas; c) kompetencijoje yra santykių dimensija.
Asmenybinis bendravimas. A) Unikalumas (nėra dviejų tokių santykių panašių vienas į kitą); B) Nepakeičiamumas (kadangi tokie santykiai yra unikalūs, jų negalima pakeisti kuo nors kitu); C) Abipusis priklausomumas (tokiuose santykiuose vieno partnerio gyvenimas veikia kito gyvenimą);D) Atsiskleidimas (tai intymios informacijos, kuria dalijamasi kiekis); E) Vidinis atsilyginimas (tokiuose santykiuose pats bendravimas yra dovana savaime); F) Retumas ( kaip ir tikro meno kūriniai, tokie santykiai reti).
Kompetentingo bendravime žmogaus charakteristika. A) Turtingas elgesio būdų arsenalas; B) Gebėjimas pasirinkti tinkamiausią elgesį ( kontekstas, jūsų tikslas, kitas asmuo); C) Įgudimas elgtis vienaip ar kitaip; D) Empatija; E) Savistaba; G) Įsipareigojimas santykiams; I) Sąveikos ir tolesnių santykių siekimas.
Tarpusavio suvokimas. Socialinis suvokimas.
Socialinis suvokimas-A) žmonių ypatumų, jų elgesio, motyvų, tarpusavio santykių suvokimas; B) bendravimo proceso dalis; C) ypač ryškiai pasireiškia tik pradėjus bendrauti su nepažįstamu žmogumi; D) Pagal išorinius požymius siekiame įvardyti vidines nematomas bendravimo partnerių ypatybes.
Suvokimo proceso ypatumai. A) Visybiškumas-siekiame susidaryti visybišką suvokiamą vaizdą; B) Kategoriškumas-aplinkos faktus stengiamės priskirti kokiai nors reiškinių, objektų grupei, kategorijai; C) Fiksacija-vieną kartą suvokus tam tikru būdu objektą, jo bruožai išlieka atmintyje ir turi įtakos vėlesniam objekto suvokimui( Pradmės efektas- anksčiau gauta informacija yra svaresnė nei vėlesnioji. Baigmės efektas- paskutinius žodžius įsimename geriau, nei viduriniuosius.
Suvokimo tikslumas/netikslumas. Procesas, kurio metu mes priskiriame elgesiui kokią tai prasmę, vadinamas priskyrimu arba ATRIBUCIJA.
.Suvokimo tikrinimas. Problema kyla tada, kai savą įvykių interpretaciją suvokiame ir pateikiame kaip tikrąją įvykių priežastį.
Papildomos priemonės suvokimo klaidoms išvengti. A) Atidumas detalėms; B) Sprendimo atidėjimas- C) Nuomonės keitimas; D) Duomenų tikrinimas; E) Informacijos lyginimas; F) Alternatyvus...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3987 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (3987 ž.)
Darbo duomenys
  • Socialinės psichologijos konspektas
  • 5 psl., (3987 ž.)
  • Word failas 104 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt