Šperos

Riedmenų remontas

9.6   (3 atsiliepimai)
Riedmenų remontas 1 puslapis
Riedmenų remontas 2 puslapis
Riedmenų remontas 3 puslapis
Riedmenų remontas 4 puslapis
Riedmenų remontas 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kiekvienas įrenginys turi patikimumo ir darbingumo rodiklius, kurie apibūdina jo kokybę.
Patikimumas – įrenginio savybė atlikti jam numatytas funkcijas, eksploatacijos metu išsaugant visus eksploatacinius rodiklius, kurių reikšmės gali kisti tik tam tikrose ribose, atitinkančiose užduotiems režimams bei techninės priežiūros, remonto, laikymo, transportavimo sąlygas.
• Išsilaikomumas.
Visa tai gali būti priskiriama visam įrenginiui arba atskiroms jo dalims.
Negendamumas – tai riedmenų savybė išlaikyti darbingumą nustatytą laiką be priverstinių prastovų remontui.
Darbingumas – apibrėžia riedmenų būklę, kuriai esant jie gali atlikti savo funkcijas, išlaikant techninėje dokumentacijoje nustatytas parametrų reikšmes, pvz., galia, našumas, degalų, alyvos sąnaudos, taip pat darbo kokybės rodikliai: virpesiai, triukšmas.
Ilgaamžiškumas – tai konkretaus riedmens arba jo sudėtinės dalies (junginio, sistemos, detalės) savybė išlaikyti darbingumą iki ribinės būsenos. Darant leistinas pertraukas remontui ir techninei priežiūrai. Ilgaamžiškumą nusako fizinis arba moralinis nusidėvėjimas.
Remontas – tai operacijų kompleksas, atstatančių techninę būklę ar darbingumą ir atstatančių viso įrenginio arba jo sudedamųjų dalių resursą, t.y. įrenginio eksploatacijos etapas, kurio metu šalinami gedimai ir taip atkuriamas darbingumas.
Pataisomumas – tai konstrukcinė įrenginio savybė leidžianti lengvai ir greitai jį suremontuoti.
Tvarkingumas/netvarkingumas – įrenginio stovis, kuriam esant jis atitinka visus techninės eksploatacijos nustatytus reikalavimus/neatitinka bent vieno iš jų.
Išsilaikomumas (parengtumas) – tai ir yra įrengino savybė išsaugoti tvarkingumą ir darbingumą nustatytą laiką dirbant arba būnant rezervo.
Parengtas įrenginys turi būti ir tvarkingas, ir darbingas.
Fizinis nusidėvėjimas pasiekiamas tada, kai remonto išlaidos didesnės už gaunamą pelną riedmenis eksploatuojant, be to, iškyla pavojus saugiam darbui. Kai riedmenų parametrai neatitinka šiandienos eksploatacijos sąlygų, t.y. sukurti efektyvesni, ekonomiškesni, saugesni, našesni, patikimesni, reidmenys jau tada yra pasiekiamas moralinis nusidėvėjimas.
Įvykis – tai įrenginio perėjimas iš vienos būklės į kitą. Tai gali būti gedimas, sutrikimas. Gedimo ir sutrikimo sąvokos yra vartojamos kartu, tik tiek, kad sutrikimas yra nedidelis, neženklus gedimas, kuris nesumažina įrenginio darbingumo, o gedimas jau yra darbingumo pažeidimas, dėl kurio įrenginys visiškai arba iš dalies neatlieka savo funkcijų. Pažeidimas gali iššaukti gedimą.
Gedimų priežastys gali...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 6259 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (6259 ž.)
Darbo duomenys
  • Inžinerijos špera
  • 5 psl., (6259 ž.)
  • Word failas 2 MB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt