Šperos

Psichologijos įvadas

9.4   (2 atsiliepimai)
Psichologijos įvadas 1 puslapis
Psichologijos įvadas 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

ichologijos mokslo apibūdinimas.psichologijos objektas. Psichologija yra mokslas, tiriantis psichinius reiškinius, jų kilmę,raidą,reiškimosi forma ir mechanizmus. Psichologijos objektas keitėsi kartu su psichinių reiškinių prigimties aiškinimu. Psichologijos istorijoje psichikos samprata kito nuo mistiško bekūnės sielos pripažinimo iki materialistinio psichikos, kaip specifinės nervų sistemos funkcijos, supratimo. Pagal psichinių reiškinių įsisąmonino lygį dabartinė psichologija išskiria dvi tyrimo sritis:sąmonę ir pasąmonę. 2.Psichologijos mokslo struktūra. Psichologijos šakos. Psichologijos šakas galime suskirstyti į dvi dideles grupes: fundamentaliosios arba pamatinės šakos ir taikomosios šakos.fundamentaliosios šakos skirstomos į: bendroji psichologija, socialinė, amžiaus tarpsnių arba raidos psichologija, zoopsichologijos objektas, medicininė psichologija, patopsichologijos objektas.taikomosios psichologijos šakos: darbo ir inžinerinė psichologija, pedagoginė, šeimos psichologija, kūrybos psichologija, sporto, vadovavimo, organizacinė. 3.Psichologijos uždaviniai ir tyrimo metodai. Moksliniai psichologiniai tyrimai pasižymi tuo, kad psichologas turi tikslą nustatyti fakto buvimą, aprašyti, paaiškinti ryšius tarp įvairių faktų, reiškinių, suformuoti dėsnius, kurti ar patikrinti psichologines teorijas. Psichologijoje galima išskirti tris mokslinio tyrimo strategijas: aprašomoji arba stebimoji, eksperimentinė, koreliacinis tyrimas. 4. pagrindinės psichologijos kryptys. Struktūralizmas, funkcionalizmas, biheviorizmas, geštabinė psichologija, psichoanalizė,neopsichoanalizė, kognityvinė psichologija, humoristinė, egzistencinė.5.psichikos struktūra. Sąmonė tai psichinių reiškinių dalis , kuri leidžia mums ne tik pažinti pasaulį ir save, bet ir žinoti apie šį pažinimą, prognozuoti būsimus tikrovės reiškinius. Sąmonė tai visa tai apie ką žmogus gali duoti žodinę ataskaitą. Savimonė savo asmenybės , jos santykių su aplinka pažinimas. Dar vaikystėje žmogus ima save skirti nuo kitų. Jis pradeda pažinti ir vertinti savo psichinius reiškinius, lyginti su kitų žmonių atitinkamais reiškiniais. Savo asmenybės įvertinimas sudaro kitiems svarbiems savimonės veiksniams: savo elgesio kontrolei, jo reguliavimui, ir saviauklai. Pasąmonė tai psichinių reiškinių dalis, kuri nepasiekia sąmonės arba yra iš jos išstumta. Tai mūsų sapnai, hipnozės reiškiniai, instinktai, potraukiai, neįsisąmoninti norai, pamiršti praeities vaizdai ar potyriai. Visa kas susiję su mūsų pagrindiniais gyvenimo įgūdžiais, pavyzdžiui, ėjimu, rašymu, kalbėjimu ir t.t glūdi giliai pasąmonėje.8. dėmesio rūšys. Valingo dėmesio veiksniai. Žiūrėdami įdomų filmą...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2145 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (2145 ž.)
Darbo duomenys
  • Psichologijos špera
  • 2 psl., (2145 ž.)
  • Word failas 55 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt