Konspektai

Psichologijos konspektai

10   (3 atsiliepimai)
Psichologijos konspektai 1 puslapis
Psichologijos konspektai 2 puslapis
Psichologijos konspektai 3 puslapis
Psichologijos konspektai 4 puslapis
Psichologijos konspektai 5 puslapis
Psichologijos konspektai 6 puslapis
Psichologijos konspektai 7 puslapis
Psichologijos konspektai 8 puslapis
Psichologijos konspektai 9 puslapis
Psichologijos konspektai 10 puslapis
Psichologijos konspektai 11 puslapis
Psichologijos konspektai 12 puslapis
Psichologijos konspektai 13 puslapis
Psichologijos konspektai 14 puslapis
Psichologijos konspektai 15 puslapis
Psichologijos konspektai 16 puslapis
Psichologijos konspektai 17 puslapis
Psichologijos konspektai 18 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Psichologijos kryptys, psichologinio įvertinimo metodai, biologiniai psichologijos pagrindai, baziniai žmogaus poreikiai ir veiklos bei elgesio motyvacija, psichikos sutrikimai, Psichoanalitinė asmenybės teorija, 

Ištrauka

Psichologija (iš graik. psyche – siela ir logos – mokslas) – mokslas, tiriantis psichikos reiškinius, jų kilmę, raidą, reiškimosi formas ir mechanizmus, elgesį, sąmonę. Terminas psichologija pradėtas naudoti XVI a., o išplito XVIII a., Formalia psichologijos atsiradimo data laikomi 1879 metai, kai W. Wundtas Leipcige įkūrė pirmąją psichologijos laboratoriją.
Psichologija yra jaunas mokslas. Jos šaknų yra daugelyje disciplinų: nuo fiziologijos iki filosofijos. Pagrindinės psichologijos problemos ir tyrinėjimai įgalina psichologiją apibūdinti kaip mokslą apie elgesį ir psichikos procesus. Kuo labiau išsivysčiusi šalis, tuo daugiau joje dirba psichologų. Psichologijos objektas - psichika ir jos reiškiniai. Psichika - gebėjimas atspindėti aplinką ir reguliuoti organizmo sąveiką su ta aplinka. Svarbiausia jos savybė yra aktyvumas. Psichika būdinga gyvoms būtybėms, turinčioms nervų sistemą ir smegenis. Buitinė psichologija - remiamasi savo patirtimi. Mokslinė psichologija - nagrinėja konkrečius psichinio gyvenimo faktus.
Psichologijos sritys . Klinikinė psichologija - tiria, diagnozuoja ir pataria problemų turintiems žmonėms. Jie testuoja taiko psichoterapiją, vadovauja psichikos sveikatos programoms bei atlieka tyrimus. Pedagoginė psichologija - sprenžia vaikų, tėvų-vaikų, vaikų-mokytojų problemas. Raidos psichologija - nagrinėja raidą, vystymąsi, kokie veiksniai įtakoja elgesį. Socialinė psichologija - nagrinėja žmonių tarpusaio santykius, santykius žmonių grupėse, kas yra nuostatos, sprendimai, savęs vertinimas. Asmenybės psichologija - nagrinėja skirtumus tarp žmonių, individualias žmonių savybes. Organizacinė psichologija - apima darbą organizacijose, personalo atranką.
Psichologinis poveikis - tai sąmoninga veikla, kurios tikslas - nukreipti kito žmogaus elgesį reikiama linkme.. Bendra schema tokia: Pavyzdžiui, vaikas prašė nupirkti žaisliuką. Pradžioje tėvai nenorėjo net klausytis, bet vaikas panaudojo išbandytą priemonę: baisiai nuliūdo, taip stipriai daužė kojomis į grindis arba taip apkabino tėvelį ar mamytę, kad jie nusileido. Studentas priėjo prie dėstytojo aiškiausiai norėdamas paprašyti paleisti iš seminaro. Dėstytojui ir taip atrodo, kad iš jo paskaitų per dažnai „bėgama“, jis jau pasirengęs ryžtingai pasakyti „Ne!“ Bet studentas pradeda žodžiais: „Žinote, man be galo apmaudu, kad tenka išeiti būtent iš jūsų paskaitos. Juk...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 6047 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
18 psl., (6047 ž.)
Darbo duomenys
  • Psichologijos konspektas
  • 18 psl., (6047 ž.)
  • Word failas 207 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt