Tyrimai

Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje

10   (1 atsiliepimai)
Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje 1 puslapis
Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje 2 puslapis
Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje 3 puslapis
Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje 4 puslapis
Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje 5 puslapis
Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje 6 puslapis
Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno miesto savivaldybėje 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Įvadas. Aptarnavimas viešosiose įstaigose yra siejamas su konsultavimu, informacijos teikimu, administracinių sprendimų priėmimu, bei suprantamas kaip viena svarbių įstaigos veiklų. Teikiant paslaugas piliečiams yra neišvengiamas tiesioginis kontaktas, kurio metu išryškėja tam tikra viešosios įstaigos aptarnavimo kultūra, galinti skatinti tiek piliečių pasitenkinimą, tiek nepasitenkinimą aptarnavimo kokybe.
Tinkamas būdas išsiaiškinti, kaip žmonės vertina tam tikrų institucijų aptarnavimo sistemą – atlikti kokybiškas apklausas. 2008 m. lapkričio mėnesį dalyvavau VDU Viešojo administravimo katedros organizuotame tyrime „Pasitenkinimas aptarnavimu Kauno viešosiose įstaigose“, kurio tikslas būtent ir buvo įvertinti aptarnavimo kokybę, norint geriau suprasti viešųjų įstaigų veiklos problemas. Atlikau apklausas Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriuje M. Daukšos g. 34, Kaune.
Mano užduotis buvo, gavus skyriaus vedėjo leidimą, apklausti bent 15 Kultūros skyriuje apsilankiųsiųjų piliečių, prašant jų užpildyti 22 uždarų klausimų anoniminę anketą ir, remiantis gautais duomenimis, pasirinktinai įvertinti kurį nors apklausos aspektą.
Organizacijos pristatymas. Kultūros skyrius yra Kauno miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir švietimo departamento struktūrinis padalinys, pagal savo kompetenciją turintis veikimo, iniciatyvos, sprendimų priėmimo laisvę, neturintis juridinio asmens statuso. Skyrius steigiamas Kauno miesto savivaldybės tarybos, išlaikomas iš Savivaldybės biudžeto, tiesiogiai pavaldus ir atskaitingas Švietimo ir kultūros departamento direktoriui.
Oficialūs Kultūros skyriaus tikslai yra įgyvendinti valstybės ir vietos savivaldos kultūros politiką Kauno miesto savivaldybės teritorijoje atsižvelgiant į vietos sąlygas ir aplinkybes; taip pat kuruoti ir koordinuoti miesto kultūrinę veiklą, užtikrinančią gyventojų bendrosios kultūros ugdymą ir etnokultūros puoselėjimą (dalyvauti kultūros plėtros projektuose, steigiant, reorganizuojant, pertvarkant, likviduojant Savivaldybės viešąsias bibliotekas, muziejus, teatrus bei kitas kultūros įstaigas ir jų veiklos priežiūroje).
Kultūros skyrių sudaro Kultūros vadybos poskyris ir Renginių koordinavimo poskyris. Skyriaus veiklą savarankiškai planuoja, organizuoja ir atsako už skyriui priskirtų uždavinių ir funkcijų įgyvendinimą skyriaus vedėjas, o poskyriams vadovauja ir už jų veiklą atsako poskyrių vedėjai. Iš viso dirba 12 asmenų. Kultūros skyrius kuruoja ir koordinuoja 11 Kultūros skyriaus reguliavimo sričiai priskirtų biudžetinių kultūros įstaigų veiklą ir kartu su Įmonių veiklos analizės skyriumi koordinuoja...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1349 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1349 ž.)
Darbo duomenys
  • Viešasio administravimo tyrimas
  • 7 psl., (1349 ž.)
  • Word failas 231 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį tyrimą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt