2. Klasė, vaikų skaičius: „“ pradinė mokykla 2b klasė, 22 mokiniai.
3. Dalykas: Lietuvių kalbos pamoka.
4. Pamokos tema: Pasaka. Atpasakojimo rašymas.
5. Pamokos tikslai: 1)Mokomieji: mokyti vaikus atpasakoti ir užrašyti perskaitytą tekstą; 2)Lavinamieji: mokiniai turi mokėti atpasakoti skaitytą tekstą savais žodžiais, lavinti atmintį, mąstymą, vaizduotę, turtinti savo žodyną, sutelkti dėmesį; 3)Auklėjamieji: ugdyti gebėjimus dirbti grupėje.
6. Pamokos tipas: naujos medžiagos nagrinėjimas.
7. Priemonės: spausdinta medžiaga, vaizdinės priemonės.
8. Pamokos eiga.
1. Mokytoja atlieka ne tik žinių teikėjos, bet ir ugdytojos vaidmenį, nes ugdomos vertybės (pagarba klasės draugams, kalbančiajam). Stebint pamoką buvo pastebėta, kad, mokytoja turi ir mokslinį pasirengimą ir pedagoginių gebėjimų. Visus mokinius, norinčius pasisakyti išklauso. Mokytojos tinkamas sudominimas, mokymo metodų parinkimas, reikiamos informacijos turėjimas padeda vaikų dėmesį išlaikyti visą pamoką.
2. Klasėje yra 11 mergaičių ir 11 berniukų. Pamokoje dalyvavo visi mokiniai. Drausmingai, atidžiai klausė mokytojos nurodymų ir pasakojimų. Mokiniai puikiai atliko jiems duotas savarankiškas užduotis.
3. Pamoka puikiai suorganizuota, nes joje integruojama ne tik literatūrinės žinios, bet ir pateikiama praktinės užduotys (pvz.: skaityti pasaką vaidmenimis). Mokiniai skatinami būti aktyvus ir dėmesingi dirbant tiek savarankišką tiek grupinį darbą.
4. Pamokos tema aiškiai suformuluota ir labai svarbi mokiniams, nes mokymasis atpasakoti skaitytą tekstą turtina vaikų žodyną, lavina jų atmintį, ugdo gebėjimą bendrauti su kitais žmonėmis.
5. Pamokos pradžioje mokytoja aiškiai suformulavo pamokos tikslą: išmokti atpasakoti skaitytą tekstą. Kadangi šios pamokos pobūdis yra literatūrinis, todėl buvo orientuotasi į rišlų minčių dėstymą, sakinių jungimo būdus, sinonimų vartojimą, rašymo įgūdžius.
6.7. Pamokos tipas – naujos medžiagos nagrinėjimas. Mokytoja tiesiogiai vadovauja mokinių pažintinei veiklai. Ji pateikia užduotis ir medžiagą su kuria mokiniai turi dirbti. Pasirinkusi tokį pamokos tipą mokytoja moko vaikus dirbti ne tik savarankiškai, bet ir grupelėmis. Kadangi mokymo procesas reikalauja įvairių mokymo metodų, tai ir mokytoja naudoja kelis metodus, kurie padeda palaikyti mokinių dėmesį ir labiau juos sudominti. Šioje pamokoje buvo pastebėti šie metodai:
Pokalbis – mokytoja klausia kokias pasakas vaikai yra perskaitę. Toks...
Šį darbą sudaro 1272 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!