Magistrinio darbo tyrimo objektas - tarptautinio bei ES teisinio pabėgėliu gynimo režimo tarpusavio sąveika.
Statistinis metodas naudojamas nagrinėjant traptautiniu bei ES taikomu normų proporcingumą, pagrįstumą.
Pabėgėliu apsauga reglomentojanciu normų raida nagrinėjama vadovaujantis istoriniu bei sisteminiu metodu, atsižvelgiant i konkretaus istorinio laikotarpio sociallines. ekonomines bei politines sąlygas.
Loginis ir teologinis metodas naudojamas nagrinėjant teisinius gyncius susijusius su nagrinėjamu režimu tarpusavio sąveikos problemomis.
Be paminėtu metodu buvo panaudoti aprosamasis, chronologinis ir kiti metodai.
Darbas pagristas surinkta ir išnagrinėta teorine bei praktine medžiaga. Medžiaga darbe dėstoma sistemiškai.
Mokslinio darbo struktūra ir apžvalga r\
s
Mokslinio darbo tema ir jame keliamas tiksla^ftuleme siof darbo struktūra. Darbp yra
trys pagrindines dalys: 1) Pabėgėliu teisine'apsauga reguliojancios normos;2) ES teises santykis su valstybių tarptautiniais įsipareigojimais pabėgėliu teisiu gynymo srityje ir 3) Pabėgėliu teisiu gynymo mechanizmas ES teisėje
Pirmoje darbo dalyje analizuojami, sisteminami ir apibendrinami abeju pabėgėliu apsaugos režimu sudėtiniai elementai: svarbiausi tarptautiniai dokumentai itvirtinatys tarptautinius valstybių įsipareigojimus pabėgėliu teisiu gynymo srytija, taip pat ES galiojančios procesines bei materialines teises normas.
Antrojoje, empirinėje - analitinėje, darbo dalyje lyginami konkretus Europinio pabėgėliu teisiu apsaugos režimo aspektai su tarptautines apsaugos reikalavimais pabėgėliu apsaugos srityje, siekiant nustatyti, arnenukripstajie nuo nusistovėjusiu tarptautiniu normų ir praktikos. Čia planuoju analizuoti pirmoje dalyje iskulusios Europinio pabėgėliu apsaugos teisinio režimo aspektu problemos:
ĮVADAS
"Kiekvienas žmogus turi teisę ieškoti prieglobsčio kitose šalyse
nuo persekiojimo ir juo naudotis" (1948 m. Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos 14 straipsnis)
«
Šiuo metu prieglobstis jau nebėra vien tik suvereni valstybės teisė remiantis konstitucija suteikti apsaugą politiniams pabėgėliams. Tai tarptautinės apsaugos, kurią valstybės privalo suteikti individams, negalintiems pasinaudoti savo kilmės valstybės apsauga, išdava. Tačiau prieglobsčio tema išlieka sudėtingu tarptautinės teisės klausimu, kadangi iki šiol nėra tarptautiniu mastu pripažintos teisės į prieglobstį kaip žmogaus teisės, taip pat nėra ir valstybių pareigos suteikti prieglobstį. Todėl prieglobsčio suteikimas gali būti nagrinėjamas tik tarptautinių įsipareigojimų suteikti pabėgėlio ar į jį panašų statusą tam tikros valstybės teritorijoje kontekste. Būtent dėl šios priežasties prieglobstį galima...
Šį darbą sudaro 57084 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!