Referatai

Olandų derybų ypatumai

10   (1 atsiliepimai)
Olandų derybų ypatumai 1 puslapis
Olandų derybų ypatumai 2 puslapis
Olandų derybų ypatumai 3 puslapis
Olandų derybų ypatumai 4 puslapis
Olandų derybų ypatumai 5 puslapis
Olandų derybų ypatumai 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

__________________
Ilona Kojelytė
2006-02-05
2007
Oficialus Olandijos pavadinimas – Niderlandų Karalystė (Koninkrijk der Nederlanden). Olandija nėra visiškai tikslus šios šalies pavadinimas, nes Olandija yra vakarinės šalies provincijos, pietų ir šiaurės Olandija; tikslus pavadinimas yra Niderlandai, Niderlandų Karalystė. Šalies sostinė – Amsterdamas.
Olandai – darbštūs, kuklūs, paprastai nemėgstantys skambių žodžių, ne visada mandagūs su kitataučiais. Jie yra talentingi prekybininkai, todėl kartais yra vadinami Europos kinais. Olandų nuomone, didžiausia nuodėmė - švaistytis pinigais. Baisiausias dalykas olandui - varganai gyventi, ypač bijomasi, kad to nesužinotų aplinkiniai. Skolintis pinigų čia nepriimtina, yra labai taupūs. Bendri vadovavimo bruožai yra atvirumas, tam tikras oficialumas – kreipiantis nurodomi titulai – svarbiausias vadovų privalumas yra išsimokslinimas. Olandai yra atsargūs, skeptiški klausytojai kurie labiau mėgsta aštrų pokalbį nei bet kokias pamokymų formas. Jiems būdingas praktiškumas, veiksmingumas, organizuotumas. Jie neskuba teisti ar kritikuoti kitų, kartais esą užsispyrę ir slapus.
Apskritai olandai rizikuoti ne vengianti kultūra, tačiau ne be apdairaus ir gerai apmąstyto, visapusiškai pasverto plano, galimybių analizės, ir proceso dalyvių bei kitų detalių. Jiems reikia sukaupti visą informaciją, o tada jų niekas nesustabdys. Imtis veiksmų neturint visos informacijos yra beprotiška rizika; veikti ryžtingai, ištyrus visus faktus, yra didvyriška. Ne­užmirškite, jog olandai tyrinėtojai Europoje garsėjo drąsa ir sėkme.
Olandai pasitiki savo sugebėjimu pasiekti rezultatų, atlikti užduotis, jeigu yra sukurtos prielaidos ir teisingas metodas. Vis dėlto jie gerbia tas jėgas, kurios yra už jų valdymo ribų, be to, jiems būdinga tam tikra kantra, leidžianti sulaukti, kol aplinkybės pasikeis, kad vėl galėtų kontroliuoti.
Nors procesas nutarimo priėmimui yra svarbus dalykas, tačiau detalės yra būtinos ir labai reikšmingos. Olandai priima sprendimus panašiai kaip anglai - remdamiesi papročiais ar analogu, tuo, kas sėkmingai buvo atlikta pagal įprastą metodą anksčiau.
Olandai derina nuosaikią pagarbą formalumams (paprastai titului, amžiui, šiek tiek mažiau vertina lytį: olandų kultūrai būdinga lyčių lygybė) ir laisvą traktavimą bei lankstumą besirutuliojančioms aplinkybėms.
Laiko naudojimo savitumai
Nevėluokite! Punktualumas labai svarbu, o vėluojantis žmogus negali būti...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1670 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1670 ž.)
Darbo duomenys
  • Etikos referatas
  • 6 psl., (1670 ž.)
  • Word failas 67 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt