Konspektai

Molekulių fizika

10   (1 atsiliepimai)
Molekulių fizika 1 puslapis
Molekulių fizika 2 puslapis
Molekulių fizika 3 puslapis
Molekulių fizika 4 puslapis
Molekulių fizika 5 puslapis
Molekulių fizika 6 puslapis
Molekulių fizika 7 puslapis
Molekulių fizika 8 puslapis
Molekulių fizika 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

čia e – krūvis protono e  1,610-19 C, kaip ir elektrono. Elektronai apie branduolį yra išsidėstę orbitose. Toje pačioje orbitoje esantys elektronai turi tą pačią energiją ir sudaro apvalkalą. Apvalkalai žymimi simboliais K, L, M, N, O, P, Q. Apvalkaluose elektronai išsidėsto lygmenyse. Atomuose gali būti 7 elektronų apvalkalai. Kiekviename lygmenyje gali būti tam tikras max. elektronų skaičius.
Tai reiškia s – lygmenyje gali būti 2e, p – 6e, d – 14e ir t.t. Atomai jungiasi į molekules. Atomų masė, išreikšta atominiais masės vienetais vadinama atomine mase.
1 a.m.v.  1,6610-27 kg.
Molekulės masė išreikšta a.m.v. vadinamas molekuline mase.
Pav. N2O: m  214 a.m.v. + 16 a.m.v.  44 a.m.v.
Medžiagos kiekis, kurio masė išreikšta gramais ir atitinka jos molekulinei arba atominei masei, vadinama medžiagos moliu. SI sistemoje, pvz., C - 1210-3 kg/mol, O2 - 3210-3 kg/mol. 1 mol yra NA  6,021023 1/mol dalelių – tai Avogadro skaičius. Molekulės masė arba neutrono masė mn1,6748 a.m.v, protono masė mp  1,67310-27 kg  1,0073 a.m.v., elektrono me  9,10910-31 kg  5,48510-4 a.m.v.
Molekulių arba atomų skaičius
M – medžiagos masė
 - medžiagos tankis.
Visos medžiagos gali egzistuoti keturiuose agregatiniuose būviuose: kietasis kūnas, skystis, dujos, plazma.
Kietasis kūnas – kristalinė struktūra – tolimoji tvarka; amorfiniai kūnai, skysčiai – artomoji tvarka – molekulių aplinkoje dujose nėra artimosios nei tolimosios tvarkos atomai ir molekulės išsidėstę chaotiškai.
Termodinamikos dėsniai
Fizikos dalis, nagrinėjanti šiluminius procesus ir kūnų šilumines savybes, neįskaitant medžiagos vidinės sandaros, vadinama termodinamika. Chaotinis dalelių judėjimas vadinamas šiluminiu judėjimu, o energija, kurią įgyja šios dalelės dėl tokio judėjimo, vadinama šilumine energija. Jeigu dalelės judėdamos apsikeičia vienodais energijos kiekiais, vadinama šilumine pusiausvyra. Jeigu kūnai savo vidinę energiją perduoda vienas kitam neatliekant mechaninio darbo yra vadinama šilumine apykaita. Šilumos kiekis, kurį gauna kūnas šiluminės apykaitos būdu naudojamas jo vidinės energijos pokyčiui bei mechaninio darbo atlikimui – tai yra I-asis termodinamikos principas.
Iš čia plaukia...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1917 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (1917 ž.)
Darbo duomenys
  • Kvantinės mechanikos konspektas
  • 9 psl., (1917 ž.)
  • Word failas 196 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt