Namų darbai

Atomo sandara išsamiai

9.2   (2 atsiliepimai)
Atomo sandara išsamiai 1 puslapis
Atomo sandara išsamiai 2 puslapis
Atomo sandara išsamiai 3 puslapis
Atomo sandara išsamiai 4 puslapis
Atomo sandara išsamiai 5 puslapis
Atomo sandara išsamiai 6 puslapis
Atomo sandara išsamiai 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

sudarytos ne iš atomų ir molekulių, bet iš jonų — vert. past).
Atomas. Mažiausia elemento arba junginio dalelė, turinti to elemento chemines savybes. Daugelio elementų atomai susijungę į grupes, sudarydami daleles, kurios vadinamos molekulėmis. Atomai sudaryti iš trijų pagrindinių, dar smulkesnių dalelių.
Daltono atominė teorija tvirtina, kad atomas yra mažiausia dalelė. Tačiau eksperimentiškai įrodyta, kad egzistuoja dar mažesnės – subatominės dalelės. Trys svarbiausios subatominės dalelės yra protonai ir neutronai (jų yra branduolyje) bei branduolį supantys elektronai.
Elektroninis apvalkalas. Taip pat vadinamas apvalkalu, arba energetiniu lygmeniu. Tai erdvės dalis, kurioje elektronai juda apie branduolį. Atomas gali turėti iki septynių nevienodo skersmens sluoksnių. Kiekviename sluoksnyje gali būti tam tikras elektronų skaičius. Tiksli elektrono buvimo vieta kuriuo nors laiku negali būti nustatyta. Kiekvienas elektronų sluoksnis yra sudarytas iš orbitalių.
Orbitalė. Erdvė, kurioje gali būti vienas arba du elektronai. Kiekvienas elektronų sluoksnis sudarytas iš vienos ar daugiau skirtingų dydžių orbitalių.
Išorinis sluoksnis. Paskutinis elektronų sluoksnis, kuriame dar yra elektronų. Nuo elektronų skaičiaus išoriniame sluoksnyje priklauso, kaip elementas reaguoja ir kurioje grupėje jis yra.
Elektronų konfigūracija. Skaitmenų grupė, kuri rodo, kaip atome išsidėstę elektronai. Skaitmenys rodo, kiek elektronų yra kiekviename elektronų sluoksnyje, pradedant vidiniu.
Oktetas. Aštuonių elektronų grupė viename elektronų sluoksnyje. Atomas, kuris oktetą turi išoriniame sluoksnyje, yra labai stabilus ir nereaguojantis. Visos inertinės dujos (išskyrus helį) turi oktetą. Kiti atomai gali pasiekti stabilų oktetą (taip įgydami elektronų konfigūraciją, kuri yra panaši į kaimyninių dujų elektronų konfigūraciją). Tai įvyksta arba pasidalijant elektronais su kitais atomais, arba gaunant ar atiduodant elektronus.
Natrio atomo elektronų konfigūracija yra 2, 8, 1.
Atominis skaičius – protonų skaičius atomo branduolyje. Atominis skaičius apibūdina elementą, pvz., bet koks atomas, turintis šešis protonus, yra anglis nepriklausomai nuo neutronų ir elektronų skaičiaus.
Masės skaičius. Bendras protonų ir neutronų skaičius viename elemento atome. Masės skaičius gali būti nevienodas, nes gali skirtis neutronų skaičius. Paprastai masės skaičius yra beveik dvigubai didesnis už atominį skaičių.
Atominis skaičius...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1196 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1196 ž.)
Darbo duomenys
  • Kvantinės mechanikos namų darbas
  • 7 psl., (1196 ž.)
  • Word failas 3 MB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Atomo sandara

Atomo sandara Kvantinė mechanika Peržiūrėti darbą

Atomo sandara ir viskas apie ją

Atomo sandara ir viskas apie ją Kvantinė mechanika Peržiūrėti darbą

Atomo sandara ir energija

Atomo sandara ir energija Kvantinė mechanika Peržiūrėti darbą

Atomo fizika. Atomo branduolio fizika

Atomo fizika. Atomo branduolio fizika Kvantinė mechanika Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt